فوتبال ایران / شناسه خبر: 100272 / تاریخ انتشار : 1398/4/23 19:02
|

شیری:دعوت بازیکنان جدید خیلی خوب است

مهدی شیری در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: اردو برای شناخت بیشتر اعضای کادرفنی از بازیکنان است. اول خوشحالم که در اردو هستم و امیدوارم بتوانم عملکردم را نشان بدهم و خودم را ثابت کنم. اینکه بازیکنان جدید دعوت می شوند خیلی خوب است زیرا بازیکنان لیگ برتری به حضور در تیم ملی امیدوارند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود این بازیکنان ممکن است در آینده در تیم ملی نباشند گفت: هر بازیکنی دوست دارد در تیم ملی حضور داشته باشند.

شیری در مورد ویلموتس گفت: تازه با او آشنا شده‌ایم و باید بیشتر باهم کار کنیم تا در کنار هم به موفقیت برسیم.

یزدانی:فرصت کمی برای نشان دادن خودمان داریم

سیاوش یزدانی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت:‌اول اینکه خوشحالم به تیم ملی دعوت شدم. این اولین اردوی تیم ملی من است. چند سال آرزو داشتم به اردوی تیم ملی دعوت شوم. اکنون در این اردو تمرینات‌مان کم است وفرصت کمی برای نشان دادن خودمان داریم. اما باید از تمرینات بیشترین بهره را ببریم و خودمان را نشان دهیم.

وی گفت:‌فکر می‌کند در ترکیب اصلی حضور داشته باشد، گفت: من صد در صد تلاش می‌کنم بهترین عملکردم را داشته باشم. هر کسی آرزو دارد برای تیم ملی کشورش بازی کند.

وی در مورد اینکه فکر می‌کند این جوانان باز هم به تیم ملی دعوت شوند،‌گفت: مربی  صد در صد در این اردویی که برگزار شد نشان داده هدفش جوانگرایی است و بهترین‌های لیگ دعوت شده‌، این مسئله جای امیدواری دارد که بازیکنان خوب لیگ به تیم ملی دعوت شوند.

نادری:ویلموتس حرف زد، روحیه مان دوبرابر شد

محمد نادری در حاشیه تمرین تیم ملی گفت:خدا را شکر به اردوی تیم ملی دعوت شدم، شرایط ایده‌آل است. ویلموتس با بازیکنان حرف زد و روحیه بازیکنان دو برابر شده است.

وی در مورد اینکه فکر می‌کند باز هم در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد، عنوان کرد: امیدوارم بتوانم باز هم در اردوی تیم ملی حضور داشته باشم و روند خوب گذشته‌ام را ادامه دهم. آرزویم بازی در تیم ملی است. تمرینات ویلموت فوق‌العاده است.

وی در مورد اینکه خودش در بلژیک بازی کرده و چه شناختی از سبک بازی ویلموتس دارد، گفت: ویلموت سبک جدیدی وارد بازی ما کرده ، سبک او تهاجمی است، فوتبال بلژیک بیشتر یک فوتبال تهاجمی است.

مرادمند: هنوز نمی دانیم ویلموتس چه می خواهد

محمدحسین مرادمند در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: اولین‌بار است که به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شده‌ام البته در تیم‌های ملی پایه قبلاً بازی کرده‌ام. همان طور که می‌دانید شرایط اردویی ما بسیار خوب است و وضعیت خوبی داریم.‌ ما بهترین امکانات را داریم و امیدوار هستم خودمان را در این چند روز نشان دهیم.

وی در خصوص اینکه ویلموتس سبک فوتبال هجومی را دوست دارد و کار با این مربی را چطور می‌بیند، گفت: روز شنبه سرمربی تیم ملی نکاتی را به ما منتقل کرد که مشخص است او سبک فوتبال هجومی را کاملاً دوست دارد. به نظرم سرمربی جدید تیم ملی برخلاف کی‌روش فوتبال هجومی را دوست دارد و در این چند روز دقیق نمی‌دانیم که او از ما چه می‌خواهد اما به هر حال چیزی که مشخص است این است که تیم ملی هجومی بازی خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند آیا بازیکنان فعلی با حضور بازیکنان اصلی شانس حضور در اردوی تیم ملی را دارند یا خیر، گفت:  هدف شخص من همین است که به جمع بازیکنان اصلی تیم ملی برسم. من می‌خواهم خودم را در این اردو نشان دهم چون این فرصت برای هر کسی اتفاق نمی‌افتد.

اسدی: تیم ملی یک از اهداف من است

رضا اسدی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: خدا را شکر می‌کنم به تیم ملی دعوت شدم و می‌خواهم توانایی‌ام را به مربی تیم ملی نشان دهم. همه بازیکنان در این اردو شرایط یکسانی داریم،‌مربی تیم ملی نگاه ویژه‌ای به تمام رده‌ها و تمام تیم‌های باشگاهی دارد. ویلموتس خودش به ما گفت دوست دارد بازی‌های ما را ببیند و ما را دنبال کند.

این بازیکن خط میانی گفت: بازیکنان شرایط مناسبی دارند. من هم شرایطم خوب است، تمام تلاشم را می‌کنم بهترین عملکردم را ارائه کنم تا به اهدافم برسم. تیم ملی هدف یکی از اهداف من است.

وی با اشاره به ویلموتس گفت:‌ او یک مربی بزرگ و کارنامه‌دار است، فوتبال بلژیک در رده‌بندی فیفا در حال حاضر قهرمان دنیاست.

رنجبری: من بیشتر از بقیه خوشحالم

پیمان رنجبری مهاجم گل‌گهر سیرجان در خصوص حضورش در اردوی تیم ملی گفت: خیلی خوشحالم که بعد از یک فصل بازی در لیگ دسته اول توانستم به تیم ملی دعوت شوم. مطمئناً مثل بازیکنان دیگری که از لیگ برتر آمده‌اند انگیزه زیادی دارم و خوشحالی من بیشتر است که مربی تیم ملی این دیدگاه را دارد که به لیگ‌های پایین‌تر نگاه کند.

وی در پایان گفت: به فدراسیون فوتبال به خاطر انتخاب خوبش تبریک می‌گویم و از سرمربی تیم ملی تشکر می‌کنم که من را به اردو فرا خوانده است.

واسعی: خوشحالم ویلموتس جوان ها را دیده

سعید واسعی بازیکن تیم فوتبال پیکان که به تیم ملی دعت شده در جمع خبرنگاران گفت:خیلی خوشحالم که ویلموتس جوان‌های فوتبال ایران را دیده چون ما جوانان مستعدی داریم که می‌توانند به فوتبال ملی ما کمک کنند. من امیدوارم که آینده این کشور با جوانانش شکل بگیرد و سربازان خوبی برای  فوتبال کشور باشیم.

عبدالله زاده: کی‌روش هم مربی خوبی بود

احمد عبدالله‌زاده در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که در اردوی تیم ملی و در کنار سایر بازیکنان حضور دارم. کادر فنی تیم ملی بازیکنان جوان لیگ را دعوت کرده‌اند. آنها می‌خواهند شناختی از بازیکنان جوان پیدا کنند.

وی افزود:‌من در فهرست قبلی تیم ملی بودم و در لحظات آخر خط خوردم امیدوارم بتوانم نظر مربیان کادر فنی را جلب کنم.

وی در مورد تفاوت‌های کی‌روش و ویلموتس گفت:‌هر دو از مربیان خوب فوتبال هستند و من تلاش می‌کنم که بهترین عملکردم را ارائه کنم تا نظر مربیان را جلب کنم.

عبداله زاده در مورد تعریف کی روش از او گفت: کی‌روش هم مربی خوبی بود و جا دارد از او تشکر کنم.

captcha
تازه ها
بیشتر