فوتبال ایران / شناسه خبر: 100265 / تاریخ انتشار : 1398/4/23 17:31
|

اللهیار در ترکیب فنر

تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه که به تازگی اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی را به خدمت گرفته است شنبه شب در یک بازی تدارکاتی به مصاف بلواسپور رفت و به پیروزی دو بر صفر رسید.در این بازی اللهیار صیادمنش از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در نیمه دوم و در دقیقه 46 تعویض شد.این اولین حضور بازیکن ایرانی با پیراهن فنرباغچه بود و موفق شد با تیمش به پیروزی برسد.

تمجید بیات از کاوه

سایت«voetbalprimeur» بلژیک خبر داد کاوه رضایی، مهاجم ایرانی کلوب بروژ اگرچه در فصل گذشته به خاطر مصدومیت های پیاپی نتوانست توانایی خودش را نشان دهد ولی در این فصل به دنبال جبران است.رضایی با تصمیم کلمنت در این تیم می ماند و امیدوار است تا توانایی های خودش را به خوبی نشان دهد. به نظر می رسد تیم فصل آینده بروژ با ترکیب 3-3-4 به شکل زیر است.

همچنین  مهدی بیات، رئیس فدراسیون ایرانی الاصل بلژیک از کاوه تمجید کرد.او که مدیر باشگاه شارلروا نیز هست و کاوه را ا به لیگ بلژیک منتقل کرد در مصاحبه با سایت «فوتبال بلژیک» گفت: « مطمئنم او در دوران مربیگری کلمنت دئر بروژ موفق می شود. نباید رکورد بی نظیر او در گلزنی به همراه شارلروا را فراموش کنیم چون زمان زیادی از این رکورد نمی گذرد.»

کریم نامزد آقای گلی قطر

سازمان لیگ ستارگان قطر خبر داد تیم السیلیه امروز(یکشنبه) عازم تونس است تا اردوی تدارکاتی پیش از فصل را برگزار کند. این اردو 24 روز طول می کشد و در این اردو قرار است 5 دیدار تدارکاتی برگزار شود.کریم انصاری‌فرد هم همراه تیمش به تونس رفته است.

جالب اینکه روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه چاپی امروز خود (یکشنبه) نوشت: هیجان زیادی در فصل آینده لیگ ستارگان قطر در سطح مهاجمان پس از تقویت خطوط حمله برخی تیم‌ها وجود خواهد داشت.بغداد بونجاح (السد)، کریم انصاری‌فرد (السیلیه)، مهند علی (الدحیل)، حمدی الحرباوی (العربی) و محمد بن‌یطو (الوکره) 5 ستاره خط حمله لیگ ستارگان قطر خواهند بود.

این روزنامه نوشته:« مهاجم جدید تیم السیلیه یکی از نامزدهای عنوان بهترین گلزن لیگ ستارگان خواهد بود و انتظار می‌رود این رقابت‌ها را تحت تاثیر توانمندی‌های بزرگ خود قرار دهد.»

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر