ورزش جهان / شناسه خبر: 100258 / تاریخ انتشار : 1398/4/23 01:23
|

مدافع بارسا در ازای نیمار

پاری سن ژرمن حاضر است در ازای مدافع فرانسوی بارسا و پول نقد، نیمار را به این تیم برگرداند.

مدافع بارسا در ازای نیمار

نشریه سان انگلیس مدعی شده است که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حاضر است به شرط جذب یک بازیکن از بارسلونا، نیمار را به این تیم بفروشد.

نیمار پس از گذشت دو سال از زمان جدایی‌اش از بارسلونا و عقد قرارداد 222 میلیون یورویی با PSG، حالا قصد بازگشت به نوکمپ را دارد اما مسئولان باشگاه فرانسوی تمایلی به فروش او به بارسا ندارند. اکنون اما ظاهراً موضع این باشگاه عوض شده است و طبق ادعای سان این باشگاه حاضر است در ازای جذب کلمن لنگله، مدافع فرانسوی آبی‌و‌اناری‌ها به علاوه مابه‌التفاوت قیمت او با نیمار، به مهاجم برزیلی‌اش اجازه بازگشت به نوکمپ را بدهد.

لنگله 24 ساله دوران بازیگری‌اش را در تیم نانسی فرانسه آغاز کرد و طبق اعلام نشریه اسپانیایی اسپورت، او نزد مقامات باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به شدت بازیکن محبوبی است.

این بازیکن فرانسوی تابستان سال گذشته با قراردادی 31 میلیون پوندی از سویا به بارسلونا رفت اما آنطور که انتظار می‌رفت نتوانست خودش را به برنامه‌های تاکتیکی ارنستو والورده تحمیل کند و فصل گذشته در لالیگا تنها 23 بازی انجام داد.

با توجه به این موضوع، بارسلونا حاضر به فروش لنگله خواهد شد اگر رفتن او منجر به بازگشت نیمار به بارسلونا شود. این باشگاه به طرح معاوضه فیلیپه کوتینیو یا عثمان دمبله با نیمار فکر می‌کرد اما گویا پاریسی‌ها ترجیح می‌دهند لنگله کمتر شناخته شده را جذب کنند.

اگرچه هنوز ابهامات فراوانی درباره بازگشت نیمار به بارسلونا وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که این جابجایی محتمل‌تر شده به خصوص که نیمار هنوز به شرکت در تمرینات پیش فصل آبی‌و‌اناری‌ها هم نشده است.

لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اخیراً اعلام کرد که این باشگاه با فروش نیمار مخالف نیست، البته به شرط دریافت یک پیشنهاد قابل قبول.

captcha
تازه ها
بیشتر