ورزش جهان / شناسه خبر: 100255 / تاریخ انتشار : 1398/4/22 22:18
|

ایگواین مسبب جدایی پدیده یووه

مهاجم آرژانتینی بانوی پیر تصمیمی برای جدایی از این تیم ندارد و احتمالا سران باشگاه مجبور به فروش مویزه کین بجای او خواهند شد.

ایگواین مسبب جدایی پدیده یووه

گونسالو ایگواین که پس از یک فصل قرضی بازی کردن در تیم‌های میلان و چلسی - هر کدام یک نیم‌فصل -  دوباره به یوونتوس بازگشته، قصدی برای ترک جمع راه‌راه پوشان تورین ندارد و به پیشنهادهای خود دست رد زده است.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، گونسالو ایگواین تاکنون پیشنهاد پیوستن به تیم‌های رم و وستهام را رد کرده است. این مهاجم آرژانتینی بر این باور است که می‌تواند مائوریتزیو ساری را برای بازی در یووه متقاعد کند، سرمربی‌ای که سابقه کار با او در ناپولی و چلسی را دارد.

نشریه «کوریره دی تورین» هم مدعی شد با این شرایط احتمال اینکه یوونتوس بخواهد مویزه کین را از ترکیبش کنار بگذارد، وجود دارد. مویزه 19 ساله که از او به عنوان یکی از استعدادهای نوظهور فوتبال ایتالیا یاد شده است، مورد توجه دو باشگاه اورتون و آژاکس قرار دارد.

انتظار می‌رود یوونتوس در صورتی که مویزه کین را در لیست خروجی خود قرار دهد، او را به طور قرضی یا قطعی با قابلیت خرید مجدد به تیمی دیگر منتقل کند.

captcha
تازه ها
بیشتر