فوتبال ایران / شناسه خبر: 100254 / تاریخ انتشار : 1398/4/22 21:31
|

دو پاس گل جهانبخش در بازی دوستانه برایتون

مهاجم ایرانی برایتون در دیدار تدارکاتی این تیم و در حضور یک نیمه‌ای خود دو پاس گل داد و درخششی عالی در این دیدار داشت.

دو پاس گل جهانبخش در بازی دوستانه برایتون

تیم برایتون با هدایت گراهام پاتر انگلیسی این روزها مراحل آماده سازی خود برای حضور موفق در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد. این تیم عصر امروز در دیدار تدارکاتی به مصاف تیمی از اتریش به نام اف سی لیفرینگ رفت و در پایان با نتیجه پر گل 5-2 حریف تدارکاتی‌اش را شکست داد.

این تیم که در نیمه اول علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی خود را در اختیار نداشت با برد پر گل 3-0 به رختکن رفت. دانک در دقیقه 11 اولین گل این تیم را به ثمر رساند. سپس در دقیقه 32 نوبت به ماری رسید تا اختلاف را به عدد دو برساند و هشت دقیقه بعد لوکادیا گل سوم را برای برایتون به ثمر رساند تا آن‌ها بدون دغدغه برای نیمه دوم آماده شوند.

در ابتدای نیمه دوم با تصمیم پاتر، جهانبخش وارد میدان شد و در دو دقیقه بعد از ورودش اولین تاثیر مستقیم را بر روی گل داشت. او از سمت راست زمین صاحب توپ شد و با ارسال پاس دقیقی برای ترازارد پایه گذار گل چهارم برای برایتون شد. این نتیجه تا دقیقه 84 پا برجا بود تا اینکه باز هم بازیکن ایرانی این تیم درخشش ویژه ای از خود نشان داد. او با دریافت توپ از سمت راست نفوذ بسیار خوبی انجام داد و با ارسالی بی نقص فلورین را صاحب موقعیت کرد و اینگونه گل پنجم با ضربه سر شیرجه‌ای به دست آمد.

عملکرد یک نیمه ای جهانبخش آنقدر درخشان بود که صفحه رسمی باشگاه در توییتر به تمجید از او پرداخت و نمایش او را زیر ذره بین خود قرار داد. 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر