فوتبال ایران / شناسه خبر: 100251 / تاریخ انتشار : 1398/4/22 19:05
|

انصاری: یک ماه دیگر آماده بازی‌ام

محمد انصاری در حاشیه تمرین تیم ملی گفت:«این یک اتفاق خوب است که همه بازیکنان لیگ فرصت حضور در لیست تیم‌ملی را دارند. دو آقای گل لیگ یک و بازیکنان خوب لیگ برتر در این اردو هستند که فکر می‌کنم کار خوبی است و می‌تواند دوباره تکرار شود.»

او افزود:«مسابقه با امیدها بازی خوبی است. این بازی باعث انگیزه دادن به تیم امید می‌شود و همچنین باعث شناسایی هرچه بهتر آن‌ها می‌شود. سرمربی تیم‌ملی به همه رده‌های سنی نگاه ویژه‌ای دارد و قطعاً از بازیکنان مستعد در تیم‌ملی امید در بزرگسالان هم استفاده می‌کند.»

بازیکن تیم‌ملی درباره وضعیت مصدومیتش از ناحیه رباط صلیبی گفت:« من در این مدت با پزشکان تیم‌ملی در ارتباط بودم و در مرز ۹۰ درصد آمادگی قرار دارم و فکر می‌کنم تا یک ماه دیگر شرایط بازی پیدا می‌کنم. البته باید با احتیاط کار کنم.»

مهرداد محمدی: مردم فوتبال تهاجمی را دوست دارند

مهرداد محمدی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت:«سه سال بود که به تیم‌ملی دعوت نشده بودم. دعوت به تیم‌ملی باعث انگیزه به من می‌شود. خیلی دوست داشتم قبل از لژیونر شدنم به تیم‌ملی دعوت شوم و جو آن را ببینم.»

محمدی درباره سبک بازی ویلموتس گفت:« مردم فوتبال تهاجمی را بیشتر از فوتبال دفاعی دوست دارند. امیدوارم هرچه ویلموتس می‌خواهد را در زمین انجام دهیم.»

بازیکن تیم‌ملی درباره دیدار با تیم‌ امید گفت:«فکر می‌کنم بازی باکیفیتی باشد چون دو تیم می‌خواهند خودشان را به مربیان نشان دهند. امیدوارم امیدها به المپیک صعود کند.»

او در پاسخ به این سوال که آیا درباره روند کاری ویلموتس از میلاد محمدی سوال پرسیده و اینکه چه تفاوتی بین فلسفه او و کی‌روش است،گفت:«من نکات کوتاهی از میلاد پرسیدم که فقط می‌دانم فوتبال تهاجمی را دوست دارند.»

رضاوند: تلاش می کنم در تیم ملی بمانم

آرش رضاوند در حاشیه تمرین تیم ملی گفت:« من اولین بار است که به این اردو دعوت می‌شوم. تمام تلاشم را می‌کنم که در این اردو بمانم.»

او درباره دیدار با تیم‌ امید گفت:«مسلما تمام بازیکنان به دنبال این هستند که خودشان را به سرمربیانشان نشان دهند.»

بازیکن تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است که در اردوهای بعدی این تیم حضور داشته باشد، گفت:« چه من، چه بازیکنان دیگر تمام تلاشمان را می‌کنیم که در اردوهای بعدی هم حضور داشته باشیم. دعوت از بازیکنان حاضر در اردوی اخیر نشان می‌دهد که آقای ویلموتس به لیگ ایران توجه دارند.»

اسماعیلی‌فر: اینها بهترین بازیکنان لیگ هستند

دانیال اسماعیلی‌فر که به اردوی تیم ملی دعوت شده گفت:« خیلی خوشحالم به اردو دعوت شدم و امیدوارم این چند روز تمرین روند مثبتی داشته باشد و دروازه‌ای برای اردوی‌های بعدی باشد. امیدوارم در این اردو بچه‌ها و کادر فنی به شناخت متقابل از یکدیگر برسند و همه به تیم ملی کمک کنند.»

وی درباره دیدار با تیم امید گفت:« این بازی در پایان اردوی تدارکاتی می‌تواند بازی خوبی باشد چون با این دیدار کادر فنی به شناخت خوبی می‌رسد. امیدوارم این بازی به سلامت تمام شود و بعد از آن دستاورد مد نظر کادر فنی را نیز داشته باشد.»

اسماعیلی‌فر در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد برخی از بازیکنان این اردو شانس زیادی برای همراهی تیم ملی نخواهند داشت گفت:« من این موضوع را نشنیده‌ام و نظری هم درباره اش ندارم. فوتبال چیز قابل پیش بینی ندارد و کسانی که دعوت شدند قطعاً بهترین‌های تیم‌شان و لیگ برتر هستند. تیم ملی در حال تغییر و جوانگرایی است و همه بازیکنان دعوت شده برای ماندن در تیم ملی انگیزه دارند.همه بازیکنان حاضر در اردو خوب هستند و ما باید از فرصتی که داریم نهایت استفاده را داشته باشیم.»

مظاهری: لیست اول و دوم نداریم

رشید مظاهری در حاشیه تمرین تیم ملی گفت:« خوشحالم در اردوی تیم ملی هستم و ویلموتس به من اعتماد کرده است. این بچه‌ها جزو بهترین بازیکنان لیگ هستند و اینجا می‌توان راحت‌تر آنها را دید. می‌توانم بگویم ویلموتس کار درستی انجام داد.»

وی درباره اینکه همیشه به تیم ملی دعوت می‌شد، اما این بار در فهرست بازیکنانی قرار داشت که جزو لیست دوم هستند،گفت:«ما لیست اول و دوم نداریم و همه باید برای تیم ملی بجنگیم. بهترین کاری که باید انجام دهیم، تمرین و تلاش است.»

دروازه‌بان تیم ملی درباره بازی با تیم امید گفت: فکر می‌کنم این بهترین راهکاری بود که ویلموتس می‌توانست در نظر بگیرد چون بازی با تیم ملی خودمان است و با کشور دیگری نیست. در این بازی، بازیکنان با استرسی که در دیدارهای دیگر تحمل می‌کنند، مواجه نیستند.»

 

3

captcha
تازه ها
بیشتر