فوتبال ایران / شناسه خبر: 100248 / تاریخ انتشار : 1398/4/22 17:42
|

ویلموتس در سالن فوتسال

مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی با آغاز تمرین تیم فوتسال ایران در سالن فوتسال حضور یافت و دقایقی را با ناظم الشریعه- سرمربی تیم فوتسال به گفتگو پرداخت.وی در این گفتگوی کوتاه ضمن آرزوی موفقیت برای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال گفت: من  فوتسال  را بسیار دوست داشته و همیشه پیگیر بازیهای این رشته ورزشی هستم.ناظم الشریعه هم در این گفتگو گفت: حضور شما در کنار ما و بازیکنان باعث دلگرمی است و از اینکه به این رشته توجه دارید جای خوشحالی است.

تیم ساحلی هم به پک رسید

اردوی تیم فوتبال ساحلی کشورمان از 20 تیرماه در مرکز ملی فوتبال آغاز شده و تا 25 تیر نیز ادامه خواهد داشت. ساحلی‌بازان کشورمان در حال پیگیری تمرینات خود در دو نوبت صبح و عصر به ترتیب در مجموعه پک و زمین ساحلی مرکز ملی فوتبال هستند.ساحلی بازان کشورمان در دیداری درون اردویی ساعت 17:30 روز دوشنبه (24 تیر) در زمین ساحلی مرکز ملی فوتبال برابر تیم شهرداری سمنان صف آرایی می کنند.

معارفه ملی پوشان جدید

در حالی که تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان از عصر امروز(شنبه) در زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال آغاز می شود مراسم معارفه ملی پوشان ظهر امروز برگزار شد.  در آغاز این مراسم، ساکت، سرپرست تیم ملی با معرفی کادر فنی و ملی پوشان برنامه های اردویی را اعلام کرد.در ادامه این مراسم هم مارک ویلموتس،سرمربی تیم ملی از بازیکنان خواست که در مدت تمرینات به دقت فعالیتهای خود را انجام دهند.

امامی‌فر منتفی شد

دو سه هفته پیش بود که خبر حضور علیرضا امامی فر در کادر فنی تیم ملی رسانه ای شد اما به نظر می رسد تحقق نمی یابد چرا که دور جدید تمرینات تیم ملی در حالی آغاز شد که خبری از امامی فر نیست. علیرضا امامی فر چند هفته پیش جلسه ای را با اعضای کمیته فنی برگزار کرد که دستاوردهای این جلسه مثبت بود. به همین خاطر تصور می شد به زودی شاهد حضور او در اردوی تیم ملی باشیم اما مارک ویلموتس به یک دستیار ایرانی بسنده کرده است و دیگر قرار نیست مربی جدیدی به اردوی تیم ملی اضافه شود. در حال حاضر وحید هاشمیان تنها دستیار ایرانی مارک ویلموتس به شمار می رود.

نوشادی بدنساز مشترک تیم‌های ملی

روز شنبه اعلام شد علیرضا نوشاد به عنوان مربی بدنساز تیم امید انتخاب شده و از این پس با این تیم کار خواهد کرد اما روز یکشنبه این مربی بدنساز در تمرین تیم فوتبال ساحلی دیده شد.نوشادی ک ه زمانی مربی بدنساز استقلال بود در ساختمان پک بازیکنان تیم ساحلی را تمرین می داد.به نظر می رسد فدراسیون فوتبال نوشادی را استخدام کرده تا در خدمت تیم های ملی باشد ضمن اینکه او چند روز قبل از داوران تست گرفته بود و کلا به نظر می رسد در اختیار فدراسیون فوتبال است.

3

captcha
تازه ها
بیشتر