فوتبال ایران / شناسه خبر: 100243 / تاریخ انتشار : 1398/4/22 16:09
|

شانس دوباره به کاوه

سایت «voetbalprimeur» بلژیک خبر داد که دو هفته مانده به آغاز مسابقات فصل جدید لیگ برتر بلژیک هنوز تیم کلوب بروژ نتوانسته به ترکیب اصلی خود برسد.کاوه رضایی با هدایت کلمنت، سرمربی جدید امیدوار به نشان دادن توانایی اش است تا در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرد. این مهاجم در دیدار  تدارکاتی اخیر تیمش در نیمه نخست حضور داشت.هنوز مهاجم اول کلوب بروژ مشخص نشده اما رضایی باید با دو مهاجم دیگر رقابت کند. او امیدوار است تا در این فصل بتواند توانایی هایش نشان دهد.

درخواست السنر از قدوس

لوکا السنر سرمربی اسلوونیایی امی‌ین در بخشی از گفت‌وگوی بلند خود با سایت خبری le11amienois فرانسه درباره سامان قدوس گفت: با سامان قدوس درباره توپ‌گیری از بازیکنان حریف خیلی زیاد صحبت کردم. در واقع هر بازیکنی در تیمم باید این‌گونه باشد زیرا این نقطه ورود به برنامه تهاجمی است و  فرصت‌های بیشتری برای خلق حمله خواهیم داشت.من چیز مهمی را که از سامان قدوس و سرهو در خط حمله خواهش کردم این بود که باید فعالیت بیشتری در منطقه دفاعی و پخش توپ توسط بازیکنان حریف داشته باشند. این کار به مرکز خط میانی ما نیز کمک خواهد کرد و باید روی آن کار بیشتری انجام دهیم. کلید بازی سامان قدوس نیز حرکت میان خطوط، چرخش و جستجوی توپ است. او چنین شرایط جالبی را در بازی اخیر تدارکاتی آمیا داشت و توانستیم او را را در موقعیت‌های متعددی بیابیم. این همان نقطه قوت سامان قدوس است و باید در این زمینه بهترین باشد.

کریم در تونس

به نقل از روزنامه الرایه قطر، تیم السیلیه قطر اردوی تابستانی و پیش‌فصل خود را برای سومین سال متوالی در شهر طبرقه تونس برپا می‌کند. کاروان این تیم لیگ ستارگان قطر فردا (یکشنبه) عازم تونس می‌شود.تیم السیلیه که از سامی طرابلسی، سرمربی تونسی بهره‌مند است .

تمجید مدیر الشمال از بختیار

روزنامه الرایه قطر به نقل از عبدالرحمن الکعبی، مدیر تیم الشمال نوشت: اضافه شدن بختیار رحمانی باعث افزایش کیفیت تیمی الشمال می‌شود و امیدوارم موفق باشد. البته او بازیکنی با تجربه عالی و بزرگی است.وی افزود: با جذب بختیار رحمانی فهرست 4 بازیکن خارجی تیم الشمال برای فصل آینده تکمیل شد. ما تا پیش از شروع فصل جدید در عمان اردوی آماد‌ه‌سازی را برپا می‌کنیم و چند بازی تدارکاتی نیز انجام خواهیم داد. الشمال در سطح دوم فوتبال باشگاهی قطر با نام قطر گاز بازی می‌کند.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر