فوتبال ایران / شناسه خبر: 100228 / تاریخ انتشار : 1398/4/21 20:14
|

دیدار تدارکاتی دو تیم المپیک ایران و نفت مسجدسلیمان که در زمین شماره یک اکادمی ملی فوتبال ایران برگزار شد گلی در بر نداشت و دو تیم با تساوی به کارشان خاتمه بدهند

معراج اسماعیلى، عارف غلامى، سینا خادم پور، رامین داوود نژاد، ابوالفضل رزاق پور، محمد ممى زاده، رضا شکارى، اسماعیل بابایى، محمد خدابنده لو ،مهدى قائدى و  محمدرضا آزادى ١١ بازیکن تیم امید بودند

مارک ویلموتس سرمربی تیم‌ بزرگسالان ایران و وحید هاشمیان در جایگاه مخصوصی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده بود، نشستند و در تمام دقایق بازی عملکرد بازیکنان را زیرنظر گرفتند.

مرتضی محصص،میرشادماجدی(رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال)، فراز فاطمی‌(مدیر تیم‌ جوانان ایران) و سیروس پورموسوی(سرمربی تیم جوانان ایران) در نیمه دوم تماشاگر این بازی بودند.

از آنجایی که اردوی تیم ملی هم از عصر امروز در آمرکز ملی فوتبال آغاز شده تعدادی از بازیکنان دعوت شده به تیم ملی مثل رشید مظاهری و عل کریمی از ابتدا تماشاگر این مسابقه شدند که در نیمه دوم به تعداد این ملی پوشان اضافه شد.

فرهاد مجیدی در نیمه دوم سه تعویض همزمان در تیمش انجام داد ضمن اینکه داور بازی در هر دو نیمه در دقیقه 30 بازی تایم خنک شدن یا کول‌برک اعلام کرد.

گفتنی است بازیکنان دوتیم شهرخودرو و سایپا که در تمرینات روزهای گذشته تیم امید غایب بودند، از امروز(جمعه) به اردوی این‌تیم اضافه شدند.

در پایان مسابقه مجیدی و تارتار سرمربیان دو تیم باهم دست دادند و خسته نباشید گفتند.

1

captcha
تازه ها
بیشتر