فوتبال ایران / شناسه خبر: 100225 / تاریخ انتشار : 1398/4/21 18:44
|

رحمانی به الشمال پیوست

بختیار رحمانی هافبک نیمکت نشین فصل گذشته سپاهان با امضای قراردادی یک ساله به تیم الشمال قطر پیوست.این هافبک 27 ساله سابقه حضور در رده های سنی تیم ملی فوتبال ایران را نیز دارد و در تیم بزرگسالان 4 بازی ملی انجام داده است.تیم الشمال در لیگ ستارگان حضور ندارد و یکی از تیم های لیگ دسته دوم قطر یا (گاز لیگ) به شمار می رود.

نوشادی بدنساز تیم امید شد

بعد از انتخاب محمد حبیبی به عنوان مربی دروازه بان ها ،بهزاد نوشادی به عنوان مربی بدنساز تیم امید معرفی شد تا کار خود را با این تیم شروع کند. نوشادی که از مربیان فعال و کاربلد فوتبال ایران محسوب می شود پیش از این و به عنوان مربی بدنساز در کنار مربیانی همچون مجید جلالی(سایپا)، یحیی گل محمدی(نفت تهران و ذوب آهن)، علی کریمی(نفت تهران و سپیدرود رشت) و ... به کار پرداخت.

مشکل پور هم لژیونر شد

سجاد مشکل پور، بازیکن فصل گذشته پیکان این فصل تصمیم گرفت لژیونر باشد و به تیم هانوی ویتنام پیوست.این مدافع میانی خوزستانی که سابقه بازی در سایپا و نفت آبدان را هم دارد در پیکان همراه چند بازیکن دیگر در میاه های فصل گذشته اخراج شده بود.

سقوط بانوان در رنکینگ

تیم ملی فوتبال بانوان ایران در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) چهار پله سقوط کرد.به فیفا اقدام به انتشار جدیدترین رنکینگ تیم‌های فوتبال بانوان کرد. در این رده بندی تیم ایران با چهار پله سقوط در جایگاه ۷۰ قرار گرفت.تیم ملی فوتبال زنان آمریکا که به مقام قهرمانی جام جهانی رسید در جایگاه نخست قرار داد. پس از آن تیم‌های آلمان و هلند به ترتیب دوم و سوم هستند.

گوچی از آپوئل رفت

به نقل از سایت Balla قبرس، رضا قوچان‌نژاد با ترک اردوی تیم آپوئل به هلند بازگشت. هر چند این مهاجم ایرانی هنوز در فهرست تیم آپوئل قرار داد اما برای فصل آینده باید به دنبال تیم جدیدی باشد.بر اساس این گزارش، آپوئل با انتقال قرضی مهاجم صربستانی راپیدوین اتریش نشان داد تمایلی برای حفظ رضا قوچان‌نژاد ندارد.

captcha
تازه ها
بیشتر