فوتبال ایران / شناسه خبر: 100217 / تاریخ انتشار : 1398/4/21 16:31
|

بازی تیم ملی – تیم امید باز شد

بازی دوستانه تیم های ملی و امید ایران روز دوشنبه 24 تیرماه، راس ساعت 18:30 با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

پیش از این گفه می شد این بازیپشت درهای بسته برگزار خواهد شد اما به نظر می رسد با رایزنی مسوولان تیم امید و مشخصا حمید استیلی این دیدار با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

البته با توجه به اینکه تیم ملی در این مقطع نفرات سرشناسی ندارد و بازی وسط هفته برگزار خواهد شد بعید است تماشاگران زیادی به ورزشگاه بروند اما از یک سو بیش از یک ماه است که هیچ مسابقه ای در ورزشگاه آزادی برگزار نشده و شاید اهالی فوتبال دوست داشته باشند این بازی را از نزدیک ببینند و از سوی دیگر سانه ها نیز می توانند با شرایط بازیکنان دعوت شده به تیم ملی و البته تیم امید اشنا شوند.

در عین حال با توجه به اینکه این مسابقه در حضور تماشاگران برگزار خواهد شد احتمالا پخش زنده تلویزیونی هم خواهد داشت.

تیم ساحلی بدون مسابقه مقدماتی در مسابقات جهانی

مسابقات جهانی ورزش‌های ساحلی در ابتدا قرار بود که در سن‌دیگو آمریکا برگزار شود اما به دلیل عدم توانایی میزبان در جذب حامی مالی، برگزاری آن از سوی انجمن کمیته‌های بین المللی المپیک به کشور قطر واگذار شد.

رییس کمیته مسابقات سازمان جهان فوتبال ساحلی در چند روز گذشته از طریق تماس تلفنی نحوه حضور تیم ها از آسیا را برای پریا شهریاری رییس کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال  تشریح کرد و اکنون هم خبر مربوطه درخصوص حضور تیم‌های آسیایی روی خروجی سایت سازمان جهانی قرار گرفته است.

بدین ترتیب تیم فوتبال ساحلی ایران بر اساس رده‌بندی قاره آسیا و بدون برگزاری مسابقات انتخابی در این رقابتها حاضر خواهد شد. ضمن اینکه دو تیم ژاپن و امارات که در رده دوم و سوم آسیا قرار دارند نیز دیگر تیم‌های حاضر در این مسابقات خواهند بود. بنابراین تعیین 3 سهمیه آسیا در مسابقات جهانی براساس رنکینگ تیم‌ها صورت گرفته است.

درهای پک به روی تیم امید باز شد

بالاخره تیم امید موفق شد به ساختمان پک برسد و در این مجموعه پرامکانات تمرین کرداین مجموعه در زمان سرمربیگری کی روش در اختیار تیم های ملی پایه قرار نمی گرفت اما حالا تماشای تمرین امیدها در این مجموعه جالب توجه است.

بعد از اینکه امیدها اولین تمرین شان را عصر چهارشنبه برگزار کردند طبق برنامه کادر فنى تمرینات بدنسازى و آمادگى جسمانى صبحگاهى تیم امید از ساعت ١٠:٣٠ به مدت ٦٠ دقیقه در مجموعه پک برگزار شد.تمرین نوبت عصر پنجشنبه هم طبق برنامه ساعت ١٩ در زمین چمن مرکز ملى برگزار شد.

مرور حرکات ترکیبى ، کار با توپ و بازى درون تیمى زیر نظر فرهاد مجیدى از بخش هاى مختلف این تمرین بود که در فضایى شاداب و پرنشاط برگزار شد.همچنین میلاد و مهرداد محمدى در پایان تمرین امیدها با حمید استیلى و فرهاد مجیدى دیدار کردند. سیروس پورموسوى سرمربى تیم ملى جوانان هم در تمرین تیم ملى امید حضور یافت.

همدان برای مسابقات نوجوانان تائید شد

با تائید کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات گروه سوم از مرحله مقدماتی فوتبال قهرمانی زیر 16سال آسیا از 27 تا 31 شهریور سال جاری به میزبانی شهر همدان برگزار می‌شود.تیم م فوتبال نوجوانان کشورمان در این مسابقات با تیم‌های افغانستان، فلسطین و مالدیو همگروه است.این مسابقات در ورزشگاه شهید حاج بابایی همدان برگزار خواهد شد و ورزشگاه‌های قدس و کارگران نیز به عنوان ورزشگاه‌های تمرین تیم‌ها معرفی شده است.

طبق برنامه تیم ایران ابتدا  روز چهارشنبه 27 شهریور ساعت 19:45 دقیقه به مصاف مالدیو خواهد رفت.دو بازی بعدی این تیم هم طی روزهای جمعه 29 و یکشنبه 31 شهریورماه در ساعت های 19:45 و 18:45 مقابل فلسطین و افغانستان برگزار خواهد شد.

اردوی سه روزه فوتسال

اردوی سه روزه تیم فوتسال ایران از روز پنجشنبه در مرکز ملی فوتبال آغاز شد.باتوجه به اینکه ملی پوشان فوتسال چهارشنبه شب درگیر مسابقات هقته دوم لیگ برتر فوتسال بودند ، به همین منظور برای تمرین نوبت صبح انجام ریکاوری شامل کار با وزنه سبک و تمرین شاداب در مجموعه پک و پس از آن در سالن فوتسال در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.گفتنی است، این اردو تا روز شنبه (فردا) ادامه خواهد داشت.

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر