ورزش جهان / شناسه خبر: 100204 / تاریخ انتشار : 1398/4/19 21:06
|

سولشر: مجبور به فروش پوگبا نیستیم

سرمربی یونایتد به تیم‌های یوونتوس و رئال مادریدهشدار داد که تیمش مجبور نیست هافبک فرانسوی خود را به فروش برساند.

سولشر: مجبور به فروش پوگبا نیستیم

اوله گونار سولشر، سرمربی منچستریونایتد در نشست خبری پیرامون وضعیت پل پوگبا توضیحاتی را ارائه داد. وی در این خصوص به تیم‌های یوونتوس و رئال مادرید هشدار داد که منچستریونایتد مجبور نیست هافبک فرانسوی خود را به فروش برساند.

سرمربی شیاطین‌سرخ در ادامه گفت: هنگامی که در منچستریونایتد حضور داشته باشید، انتظار می‌رود در تابستان چنین حرف و حدیث‌هایی مطرح شود. من با پوگبا حرف زدم و تا جایی که من اطلاع دارم، پیشنهادی برای هیچ یک از بازیکنان‌مان دریافت نکرده‌ایم.

سولشر افزود: پوگبا بسیار حرفه‌ای است و هرگز مشکلی با او نداشته‌ایم. پل هرگز خودش را از تیم جدا نکرده و همیشه بهترین عملکرد را ارائه کرده است. ما پیشنهادی برای فروش او دریافت نکرده‌ایم. پل هرگز دغدغه‌ای برای من نبوده و او واقعا حرفه‌ای است. هنوز چند سالی از قراردادش باقی مانده و از دید من او بازیکن فوق‌العاده‌ای به حساب می‌آید.

وی تصریح کرد: من باید از تیم خودم مواظبت کنم. می‌دانیم فصل گذشته مأیوس کننده بود اما اطلاع دارم باید چه چیزی را هدف قرار دهیم. باید در جام‌های مختلفی بازی کنیم. تا زمانی که بازیکنان اینجا هستند، حرفه‌ای رفتار می‌کنند.

captcha
تازه ها
بیشتر