فوتبال ایران / شناسه خبر: 100200 / تاریخ انتشار : 1398/4/19 19:12
|

اردوی تیم ملی به زودی آغاز می‌شود در حالی که هنوز وضعیت کادرفنی این تیم به صورت کامل مشخص نیست. وضعیت انتخاب دستیاران مارک ویلموتس، اضافه شدن علیرضا امامی‌فر، دلیل آمدن و رفتن این گزینه و حتی مصاحبه او در خصوص انتخاب به عنوان دستیار و عدم اعلام این مساله از جانب فدراسیون فوتبال همچنان مسکوت و نامعلوم است.

در اردوی تیم امید وضعیت بدتر به نظر می‌رسد. رضا شاهروی و سهراب بختیاری‌زاده حاضر نشدند پیشنهاد همکاری با فرهاد مجیدی را بپذیرند و با معرفی سرمربی جدید استعفا کردند اما هنوز جانشین دو مربی ایرانی تیم امید معرفی نشده در حالی که اردوی قبلی این تیم هم بدون حضور دستیار روی نیمکت به پایان رسید و فعلا تنها محمد حبیبی مربی دروازه‌بان‌های نوجوانان است که به تیم امید اضافه شده اما وضعیت سایر مربیان این تیم هم مشخص نیست.همچنان قرار است یک مربی اشپانیایی به این کادر اضافه شود.

وضعیت در اردوی تیم جوانان هم مبهم است. بعد از مسابقات روسیه و مصاحبه هادی عقیلی که به دلیل اختلاف با سیروس پورموسوی کناره‌گیری کرد حالا این تیم 77 بازیکن جدید را به اردوی تیرماه دعوت کرده اما خبری از انتخاب و معرفی دستیار پورموسوی نیست. اینکه سرمربی جوانان چگونه می‌تواند تمرینات اردوی 10 روزه 77 بازیکن را مدیریت کند سوالی است که مسوولان فدراسیون و البته سازمان تیم‌های ملی باید به آن پاسخ دهند.

شرایط تیم نوجوانان شاید تا حدودی بهتر باشد. حسین عبدی با کمک محمدرضا مهدوی به کار خودش ادامه می‌دهد و البته بعد از جدایی محمد حبیبی هنوز مربی دروازه‌بان‌های این تیم انتخاب نشده است.حبیبی به تیم امید رفته تا مربی گلرهای این تیم باشد اما حالا تیم نوجوانان یک مربی دروازه بانی می خواهد.

گذشته از وضعیت مبهم تیم‌های ملی فوتبال بانوان که پس از ناکامی‌های اخیر هنوز در خصوص آینده آنها تصمیم گیری نشده شرایط در رشته‌های دیگر هم تا حدودی عجیب به نظر می‌رسد.

اوکتاویو از تیم ملی فوتبال ساحلی کنار رفت تا تیمی که بدترین نتایج تاریخش را در رقابت‌های اخیر کسب کرده آینده مبهمی داشته باشد. وضعیت تیم ملی فوتسال بزرگسالان تا حدودی در این بین مطلوب است اما با توجه به ناکامی تیم فوتسال زیر 20 سال شرایط کادر فنی این تیم هنوز مشخص نیست.

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر