فوتبال ایران / شناسه خبر: 100192 / تاریخ انتشار : 1398/4/19 16:04
|

شارلوا با ایرانی‌ها در آلمان

تیم شارلوای بلژیک که این روزها تمرین‌های آماده‌سازی پیش‌فصل خود را در شهر کامن آلمان دنبال می‌کند تا پیش از آغاز فصل جدید ژوپیلر لیگ 3 بازی تدارکاتی برابر تیم‌های فرانسوی متس و ترویس و تیم ویرتون بلژیک برگزار خواهد کرد.علی قلی‌زاده، یونس دلفی و امید نورافکن 3 بازیکن ایرانی تیم شارلوا در فصل جدید ژوپیلر لیگ بلژیک هستند که در اردوی تابستانی آلمان حضور دارند.

علی قلی زاده که فصل گذشته را به خاطر مصدومیت های پیاپی اکثر بازی های شارلروا را از دست داده در مصاحبه ای گفته است:«فصل گذشته نتوانستم توانایی خودم را نشان دهیم و می خواهیم در این فصل چهره واقعی خود را در شارلروا نشان دهم.»

محرمی قرضی می رود؟

نداد بجلیکا، سرمربی دیناموزاگرب  امروز(چهارشنبه) مصاحبه ای را با سایت«slobodnadalmacija» کرواسی انجام داد و در بخشی از صحبت هایش به صحبت درباره بازیکنان جوان تیم پرداخت.این سرمربی کروات دربخشی از صحبت هایش درباره صادق محرمی، مدافع ایرانی عنوان کرد که احتمال دارد او را به یک تیم کروات دیگر قرضی بدهند. بنا به گزارش این سایت کروات محرمی برای پست مدافع راست دینامو گزینه چهارم است در نتیجه احتمال رفتنش به تیم دیگر به عنوان قرضی زیاد است.

حسینی در تمرین انفرادی

سایت «صباح» ترکیه خبر داد که تیم فوتبال ترابزون اسپور تمریناتش را برای آمادگی در فصل جدید پیگیری می کند.در این تمرینات مجید حسینی و اوگمناری اونازی مثل روزهای گذشته تمریناتشان را به صورت انفرادی انجام دادند تا وضعیتشان بهتر شود و به تمرینات گروهی اضافه شوند.

دیامه همبازی ابراهیمی

نشریه «الرایه» قطر خبر داد که باشگاه الاهلی محمد دیامه، هافبک 32 ساله نیوکاسل انگلیس را جذب کرد.دیامه جانشین نایجل دی یانگ هلندی شد. دیامه قرار است در خط میانی در کنار امید ابراهیمی، هافبک ملی پوش کشورمان در فصل آینده نقش آفرینی کند.

بازگشت کریم به یونان

به نقل از سایت ناتینگهام پست انگلیس این تیم پایان هفته جاری برای برپایی یک هفته‌ای عازم یونان می‌شود. ناتینگهام فارست که با بهره‌مندی از کریم انصاری‌فرد در حال مهیاشدن برای فصل جدید چمپیونشیپ و تلاش برای صعود به لیگ برتر انگلیس است در یونان با تیم‌های المپیاکوس و آترومیتوس بازی دوستانه خواهد داشت. کریم انصاری‌فرد سابقه بازی در تیم‌های یونانی پانیونیوس و المپیاکوس را دارد.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر