ورزش جهان / شناسه خبر: 100182 / تاریخ انتشار : 1398/4/18 21:44
|

رد پیشنهاد نجومی چینی‌ها برای بیل از سوی رئال

رال مادرید پیشنهاد یک باشگاه چینی برای به خدمت گرفتن ستاره ولزی این تیم با دستمزد هفتگی 1.2 میلیون پوندی را رد کرد.

رد پیشنهاد نجومی چینی‌ها برای بیل از سوی رئال

شرایط و آینده گرت بیل در رئال مادرید نامشخص است و با توجه به عدم علاقه زین الدین زیدان به حفظ این بازیکن، کهکشانی ها علاقه ای به حضور وی در لیست تیم در فصل بعد ندارند. با توجه به حقوق بالای گرت بیل، کمتر تیمی در اروپا خواهان جذب اوست و امروز ال چیرینگیتو مدعی شد یک پیشنهاد هنگفت از سوی چینی ها برای این ستاره ولزی رد شده است.

حقوق هفتگی گرت بیل در حال حاضر 600 هزار پوند است و یک تیم متمول چینی پیشنهادی به ارزش 2 برابر و رقم یک میلیون و 200 هزار پوند در هفته به این بازیکن ارائه داده که مورد توجه رئال مادرید قرار نگرفته است.

تیم های چینی برای خرید بازیکن تنها حقوق وی را می پردازند و تمایلی به دادن پول به باشگاه ندارند. اما رئال مادرید در تابستان امسال بیش از 300 میلیون یورو برای جذب بازیکنان جدید خرج کرده و برای ایجاد توازن در شرایط مالی خود، قصد دارد گرت بیل را به تیمی بفروشد که علاوه بر پوشش دادن حقوق وی، باشگاه نیز از واگذاری وی سود ببرد.

هواداران رئال مادرید امروز استقبال خوبی از گرت بیل به عمل نیاوردند و بعید به نظر می رسد با این شرایط ستاره ولزی در برنابئو ماندگار باشد اما باید دید در نهایت چه تیمی قادر به راضی کردن فلورنتینو پرز خواهد بود.

captcha
تازه ها
بیشتر