ورزش جهان / شناسه خبر: 100181 / تاریخ انتشار : 1398/4/18 20:29
|

پدر نیمار: psg از سال قبل از غیبت پسرم در تمرین خبر داشت

مدیر برنامه‌های نیمار می‌گوید باشگاه از مدت‌ها پیش خبر داشت که مهاجم برزیلی‌اش نمی‌تواند در روزهای نخست اردوی پیش فصل حضور پیدا کند.

پدر نیمار: psg از سال قبل از غیبت پسرم در تمرین خبر داشت

پدر نیمار که مدیر برنامه‌های او نیز هست، در واکنش به بیانیه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن درباره غیبت غیرموجه این بازیکن برزیلی در روز نخست تمرینات پیش فصل تیم و احتمال مجازات وی، تأکید کرد که باشگاه از غیبت فرزند او مطلع بوده است.

نیمار این روزها مترصد پیدا کردن راهی برای بازگشت به بارسلونا است اما PSG‌ با توجه به اختلافاتی که با تیم اسپانیایی دارد، نمی‌خواهد با او همکاری کند. تمرینات پیش فصل پاریسی‌ها روز گذشته (دوشنبه) آغاز شد و غیبت نیمار در بحبوحه طغیان او برای ترک پارک دو پرنس، بر اختلافات میان طرفین اضافه کرده و به عنوان نشانه‌ای از مقابله به مثل او به مدیران قطری باشگاه دانسته می‌شود.

پدر این بازیکن ملی‌پوش اما می‌گوید دلیل غیبت فرزندش ربطی به این مسئله ندارد و اینکه باشگاه از مدت‌ها پیش خبر داشت که مهاجم برزیلی‌اش نمی‌تواند در روزهای نخست اردوی پیش فصل حضور پیدا کند.

او در این باره به فاکس اسپورت برزیل گفت: ما یکسری تعهدات تجاری و بازگانی داشتیم که باید انجام می‌دادیم. مؤسسه ما 5 سال است که این فعالیت‌ها را انجام می‌دهد و ما هر ساله باید به آنها عمل کنیم. حتی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در حضور رئیسش ناصر الخلیفی در این فعالیت‌ها شرکت داشته است. به همین دلیل من دلیل این ماجرایی که به وجود آمده است را درک نمی‌کنم. ما از وضعیتی که به وجود آمده عصبانی هستیم چون پاری‌سن‌ژرمن از برنامه کاری ما کاملاً مطلع بوده است. برنامه‌ کاری ما از یک سال پیش تنظیم شده بود و امکان تغییر آن وجود نداشت. از این رو تاریخ 15 جولای برای آغاز تمرینات پیش فصل نیمار تعیین شده بود. پس مشکلی وجود نداشت.»

نیمار علاوه بر فعالیت‌هایی که در مؤسسه خودش باید انجام دهد، قرار است که در یک مراسم تبلیغاتی دیگر هم در روزهای 12 و 13 جولای شرکت داشته باشد و به این ترتیب انتظار می‌رود که او با نزدیک یک هفته تأخیر نسبت به هم‌تیمی‌هایش اردوی پیش فصل PSG‌ را آغاز کند.

captcha
تازه ها
بیشتر