فوتبال ایران / شناسه خبر: 100173 / تاریخ انتشار : 1398/4/18 19:43
|

ملی پوشان جمعه شب در اردو

اردوی تیم ملی از روز شنبه در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود و بازیکنانی که به این اردو دعوت شده‌اند باید جمعه شب خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند. مارک ویلموتس که روز دوشنبه به تهران بازگشته است برنامه ریزی این اردو را آغاز کرده و از روز دوشنبه جلساتی را با مدیر تیم ملی فوتبال و دستیارانش برگزار کرده است.

دیدار منتظری با ساکت

پژمان منتظری که به تازگی اعلام کرده از بازی های ملی خداحافظی کرده‌اند روز دوشنبه با محمدرضا ساکت مدیریتی های ملی دیدار و گفتگو کرد. منتظری در این دیدار ضمن تشکر از مسوولان تیم ملی، ام کرد به دلیل شرکت در مراسمی در زادگاهش نمی‌تواند در برنامه‌ای که فدراسیون برای او در نظر گرفته در تاریخ مورد نظر شرکت کند اما مدافع فصل گذشته استقلال اعلام آمادگی کرد هر زمان که مسوولان فدراسیون تشخیص بدهند او در مراسم مورد نظر شرکت خواهد کرد.

ویلموتس تماشاگر بازی های تدارکاتی

در صورتی که تیم های لیگ برتری و قبل از آغاز اردوی تیم ملی بازی های دوستانه ای با یکدیگر داشته باشند این احتمال وجود دارد که کادر فنی تیم ملی که تماشاگر این مسابقات باشد به طور مثال تیم فوتبال پدیده ممکن است در اردوی تهران به مصاف سایپا و یا حتی ذوب آهن برود به همین دلیل اگر این مسابقات تدارکاتی قبل از آغاز اردوی تیم ملی و در خلال برنامه تیم ملی نباشد ویلموتس و دستیارانش احتمالاً تماشاگر این دیدارهای دوستانه خواهند بود.

لیست 77 نفره برای تیم جوانان

در دومین مرحله از انتخاب نفرات نهایی تیم فوتبال جوانان اسامی 77 بازیکن در 3 گروه اعلام شده که لازم است طبق برنامه در اردوهای انتخابی 20 الی 30 تیرماه شرکت کنند.بازیکنان دعوت شده در سه گروه به ترتیب از 20 الی 22 تیر، 22 الی 24 تیر و 24 الی 30 تیر در اردوی تیم جوانان حضور خواهند یافت و کادر فنی عملکرد کلیه بازیکنان را در طول 3 مرحله زیر نظر می‌گیرد.بر این اساس و طبق برنامه گروه نخست از نفرات دعوت شده می‌بایست روز 20 تیرماه ساعت 15 در محل مهمانسرای شهید رضایی مجد واقع در مرکز ملی فوتبال ایران حضور یابند. نفرات گروه دوم از 22 تیر ساعت 15 در این محل حاضر خواهند شد و تمرینات خود را تا 24 تیر دنبال می‌کنند.همچنین آخرین گروه که متشکل از بازیکنان حاضر در اردوهای قبلی و خصوصاً نفرات اعزام شده به مسابقات روسیه خواهند بود، از تاریخ 24 تا 30 تیر در اردوی تیم فوتبال جوانان حضور خواهند داشت.

برنامه تیم نوجوانان در تورنمنت چین

شاگردان حسین عبدی با دعوت فدراسیون فوتبال چین جهت حضور در تورنمنت چهار جانبه با شرکت تیم‌های چین ، مالزی ، کره شمالی و ایران به شهر هایکو چین اعزام می شوند. طبق برنامه اعلام شده ابتدا پنجشنبه 27 تیر ایران با مالزی دیدار می کند.شنبه 29 تیر ساعت 16، شاگردان عبدی ساعت 16 مقابل کره شمالی قرار خواهند گرفت و دوشنبه ساعت 19:35 دقیقه با چین میزبان مسابقات مصاف خواهند داد.گفتنی است  تیم ملی فوتبال زیر 16 سال ایران خود را جهت حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا که اواخر شهریور سال جاری برگزار می شود، آماده می کند. به همین منظور بازیکنان حاضر در اردو در قالب دو تیم عازم چین و همچنین عازم تاجیکستان جهت حضور در تورنمنت کافا خواهند شد.

اولین تمرین امید با حضور رسانه ها

نخستین تمرین تیم امید ایران در اردوی تیرماه روز چهارشنبه 19 تیر در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال برگزار می شود. کلیه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم امید روز 19 تیر ساعت 13 در محل هتل المپیک تهران حضور خواهند یافت و خود را به اعضای کادر فنی معرفی می کنند.همچنین نخستین تمرین امیدها ساعت 18:30 در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال ایران آغاز خواهد شد و نمایندگان محترم رسانه های گروهی می توانند جهت تهیه گزارش در 20 دقیقه ابتدایی این تمرین حضور یابند.

3-670

 

captcha
تازه ها
بیشتر