فوتبال ایران / شناسه خبر: 100172 / تاریخ انتشار : 1398/4/18 16:16
|
واکنش سایت لیورپول به خبر مترو

اعتراض به تعویض سردار ادامه دارد

واکنش سایت لیورپول به خبر مترو

سایت باشگاه لیورپول به اخبار منتشر شده در رسانه‌های مترو و دیلی اکسپرس مبنی بر انتقال سردار آزمون به این تیم واکنش نشان داد.

سایت لیورپول نوشت:«در جریان دیدار لوکوموتیو و زنیت در سوپرجام روسیه، سردار آزمون توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند. گفته شد در این دیدار استعدادیاب های لیورپول حضور داشتند تا عملکرد بازیکن ایرانی را زیر نظر بگیرند.این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی و در ماه فوریه توانست به تیم زنیت برود و تاکنون توانسته است در ۱۷ بازی برای این تیم در تمامی رقابت‌ها ۱۴ گل به ثمر برساند.

از سوی دیگر رسانه‌های روس همچنان به انتقاد از سرگئی سماک پرداختند که سردار آزمون را در دیدار سوپرجام این کشور بعد از زدن دو گل تعویض کرد.

در دیدار سوپر جام فوتبال روسیه دو تیم زنیت و لوکوموتیو مسکو برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ لوکوموتیو مسکو به پایان رسید. هر دو گل تیم زنیت را سردار آزمون مهاجم ایرانی به ثمر رساند ولی این درخشش منجر به قهرمانی تیمش نشد.

تا دقیقه ۷۷ که آزمون در زمین بازی بود، زنیت با نتیجه دو بر یک از حریف خود پیش بود ولی بعد از تعویض آزمون و بیرون رفتن این بازیکن، لوکوموتیو بلافاصله دو بار به گل رسید تا این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود لوکوموتیو تمام شود.

اکسپرس با انتقاد از سرگئی سماک به خاطر تعویض آزمون نوشت: واقعاً دلیل این تعویض چه می‌تواند باشد. بازیکن آماده‌ای که دو گل زده بود و می‌توانست با ادامه حضور در زمین هت‌تریک کند و گل سوم را به ثمر برساند از زمین بازی بیرون رفت. چرا یک بازیکن آماده باید تعویض شود.

البته ممکن است سماک به خاطر ترس از خستگی، این بازیکن ایرانی را از زمین بیرون کشید. او این روزها در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و سماک نمی‌خواهد فشار زیاد به او باعث شود تا او را از فرم خوب خودش دور کند.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر