پرسپولیس / شناسه خبر: 100165 / تاریخ انتشار : 1398/4/18 13:49
|
رادو و شریفی می‌روند، یک مهاجم می‌آید

هیجان بی‌مورد درباره لیست پرسپولیس: 17 = 2 - 19

پرسپولیس در حال حاضر 19 بازیکن بزرگسال در لیست خود دارد که با توجه به حذف احتمالی رادوشوویچ و شریفی، جا برای جذب یک بازیکن از میان مهدی طارمی، وحید امیری و یک مهاجم خارجی باز می‌شود.

هیجان بی‌مورد درباره لیست پرسپولیس

امیر اسدی / پرسپولیس در روزهای اخیر منبع شایعه‌هایی بوده که مشخص نیست کجا ساخته می‌شوند و از چه مسیری منتشر. یکی از این شایعه‌ها این است: «لیست پرسپولیس پر شده و باشگاه 3 بازیکن مشهور را نمی‌خواهد.» نگاهی به لیست پرسپولیس نشان می‌دهد، آنچنان که می‌گویند و می‌نویسند، کمبود جای خالی به یک معضل تبدیل نشده. همه بازیکنان مورد نظر جذب شده و مانده شکار یک مهاجم تا لیست پرسپولیس تکمیل شود. آن‌هم در شرایطی که 19 بازیکن بزرگسال در لیست حضور دارند که بدون احتساب رادوشوویچ، یک نفر باید حذف شود تا مهاجم جدید مجوز حضور در فهرست 18 نفره را به‌دست بیاورد.

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی، محمدحسین کنعانی‌زادگان و فرشاد احمدزاده را جذب کرد و البته با تمام ستاره‌های خود به توافق رسید تا در لیست بمانند و فصل بعد هم در خدمت تیم باشند. از علیرضا بیرانوند و محمد انصاری که ساز جدایی کوک کردند گرفته تا مهدی ترابی و علی علیپور. همه مانده‌اند و این یعنی لیست پرسپولیس با جذب یک مهاجم تکمیل می‌شود و شاید حتی پرقدرت‌تر از فصل قبل هم پا به مسابقات بگذارد.

تا همین امروز و با احتساب نام علی علیپور، مهدی ترابی، سیامک نعمتی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که از لیست زیر 25 سال خارج شده و سهمیه بزرگسال محسوب می‌شوند، 19 بازیکن در تمرینات پرسپولیس حضور دارند. البته 19 بازیکن بزرگسال که اگر یکی خط بخورد، لیست 18 نفره تکمیل می‌شود. یکی که نامش رادوشوویچ است.

این 19 بازیکن در لیست بزرگسال پرسپولیس حضور دارند: علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، جلال حسینی، حسین ماهینی، شجاع خلیل‌زاده، محسن ربیع‌خواه، حسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، علی علیپور، مهدی شریفی و احمد نوراللهی.

---

در روزهای اخیر، همه بازیکنان پرسپولیس با استرس خروج از لیست، صبح را به شب و شب را به صبح رسانده‌اند. از شایان مصلح و محسن ربیع‌خواه بگیرید و به بزرگ‌ترهایی چون جلال حسینی و حسین ماهینی برسید. این‌ها اما نباید استرس آنچنانی داشته باشند، چون گفته می‌شود نام بوژیدار رادوشوویچ از فهرست خارج می‌شود و یک دروازه‌بان جوان که سهمیه زیر 23 سال است هم هست جذب می‌شود.

تا اینجای کار همه چیز بر وفق مراد است و همه بازیکنان می‌مانند. فقط جای خالی برای جذب مهاجمی که می‌گویند نامش مهدی طارمی است باقی نمانده. برای این موضوع هم پرسپولیس راهکاری در نظر گرفته که آن خروج نام مهدی شریفی از لیست 18 نفره و بزرگسال باشگاه است. مهاجمی که فصل قبل هرگز به ترکیب ثابت پرسپولیس نرسید و حالا هم فقط طبق قرارداد در تمرینات شرکت می‌کند تا شاید بتواند نظر مثبت کالدرون را به خود جلب کند.

نمی‌دانیم این همه هیاهو پیرامون لیست پرسپولیس از کجا آمد و چگونه وارد رسانه‌ها شد. دو دو تا می‌شود چهار تا. این اتفاق در مورد لیست پرسپولیس هم رخ خواهد داد. بخصوص که رادوشوویچ قرار است برود و البته مهدی شریفی هم در لیست هست که با جدایی‌اش از پرسپولیس، جا برای مهدی طارمی یا هر مهاجم دیگری باز می‌شود.

---

آدام همتی همچنان سهمیه زیر 25 سال است و محمد نادری و بشار رسن- اگر بماند -  2 جا در لیست زیر 23 سال اشغال می‌کنند. به همین دلیل پرسپولیس مشکلی در لیست بازیکنان خود نخواهد داشت و همه اخباری که پیرامون خروج چند بازیکن مشهور وجود دارد، فقط در حد گمانه‌زنی است و شاید کمی هیجان برای به هم ریختن جو آرامی که پرسپولیس در اختیار دارد.  

 

11

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر