ورزش جهان / شناسه خبر: 100159 / تاریخ انتشار : 1398/4/18 02:10
|

آنچلوتی: شاید خامس هیچگاه به ناپولی نیاید/ برای جذب بازیکن عجله نداریم

خامس بازیکن بسیار باکیفیتی است. متأسفانه در حال حاضر او بازیکن ما نیست، شاید هیچگاه هم بازیکن ناپولی نشود، شاید هم شد.

آنچلوتی: شاید خامس هیچگاه به ناپولی نیاید/ برای جذب بازیکن عجله نداریم

کارلو آنچلوتی در اولین کنفرانس خبری‌اش در پیش‌فصل اظهار داشت: ما نیاز به ارائه فوتبالی پویا، هجومی و باکیفیت داریم و به همین منظور همه اعضای تیم باید پیشرفت کنند. ما فصل گذشته هم اهدافی را پیگیری می‌کردیم و این فصل نیز با همان ایده‌ها به کارمان ادامه خواهیم داد. باشگاه ناپولی به دنبال پیشرفت است و برای جذب بازیکنان جدید عجله‌ای‌ نداریم و همه چیز را در آرامش ارزیابی می‌کنیم.  

وی درباره این پرسش که «آیا نیازی می‌بینید که کیفیت خط حمله‌تان افزایش یابد؟»، اظهار داشت: ما دریس مرتنس و میلیک را در خط حمله داریم که کارشان را به خوبی انجام می‌دهند. من خیلی روی خط حمله تمرکز نمی‌کنم اما قطعاً به دنبال این هستیم که کیفیت کارهای هجومی‌مان را افزایش دهیم. در مورد اینسینیه هم باید بگویم که او کاپیتان ما است و انتظار دارم در شأن یک کاپیتان رفتار کند.

سرمربی ناپولی درباره حضور ساری و کونته روی نیمکت تیم‌های یوونتوس و اینتر هم خاطرنشان کرد: از اینکه کونته به ایتالیا بازگشت، خوشحالم. یوونتوس مجددا به دنبال قهرمانی خواهد بود اما اینتر می‌خواهد تیمی رقابت‌طلب‌‌تر باشد و به دنبال سرمایه‌گذاری زیاد است. کسی انتظارش را نداشت که ساری به یوونتوس برود و درک می‌کنم که هواداران ناپولی چه حسی دارند اما همه ما در نهایت حرفه‌ای هستیم.

کارلتو همچنین در خصوص شاگرد پیشین خود در تیم‌های رئال مادرید و بایرن مونیخ گفت: شناخت خیلی خوبی از خامس دارم، او بازیکن بسیار باکیفیتی است. متأسفانه در حال حاضر او بازیکن ما نیست، شاید هیچگاه هم بازیکن ناپولی نشود، شاید هم شد، پس هر موقع که بازیکن ما شد، درباره‌اش صحبت می‌کنیم.

سرمربی ناپولی درباره ایکاردی، مهاجم آرژانتینی اینتر که در آستانه جدایی از نراتزوی است و شایعاتی مبنی بر پیوستنش به ناپولی مطرح است، اظهار داشت: مائورو بازیکنی فوق‌العاده‌ و مورد تحسین همه است.

کلیدواژه
سری A
ناپولی
captcha
تازه ها
بیشتر