ورزش جهان / شناسه خبر: 100154 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 23:04
|
تنیس ویمبلدون 2019

صعود جوکوویچ و فدرر در روز حذف شانس نخست قهرمانی

راجر فدرر و نواک جوکوویچ در دور یک هشتم نهایی تنیس ویمبلدون برابر حریفان خود به برتری رسیده و راهی مرحله بعد شدند اما اشلی بارتی، بانوی شماره یک تنیس جهان از دور مسابقات کنار رفت.

صعود جوکوویچ و فدرر در روز حذف شانس نخست قهرمانی

مرحله یک هشتم نهایی تنیس ویمبلدون امروز پیگیری شد که در مهمترین دیدارها راجر فدرر و نواک جوکوویچ حریفان خود را شکست دادند.

فدرر در دیداری آسان برابر متئو برتینی ایتالیایی که نفر بیستم رده‌بندی جهانی است با نتیجه 3 بر صفر(6 - یک، 6 - 2 و 6 - 2) به برتری رسید و راهی یک‌چهارم نهایی شد. جوکوویچ نیز در این مرحله به مصاف اوگو هومبر فرانسوی رفت و در سه ست پیاپی(6 - 3، 6 - 2 و 6 - 3) از سد حریفش گذشت.

در بخش زنان نیز اشلی بارتی، برترین زن تنیسور فعلی و شانس اول قهرمانی این مسابقات برابر آلیسون ریسک قرار گرفت و ۲ بر یک مغلوب حریف آمریکایی‌اش شد. بانوی شماره یک جهان در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد اما در دو ست بعد با نتایج ۶ بر ۲ و ۶ بر ۳ شکست خورد تا از صعود به یک چهارم نهایی باز بماند.

الینا اسویتولینا با پیروزی ۲ بر صفر برابر پترا مارتیچ به دور بعد راه یافت. همچنین شوای ژانگ با نتیجه ۲ بر صفر دیانا یاسترمسکا را شکست داد و در جمع هشت تنیسور برتر قرار گرفت.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر