ورزش جهان / شناسه خبر: 100152 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 23:49
|

یونایتد: برای لوکاکو فقط پول می‌خواهیم

منچستریونایتد پیشنهاد اینتر درباره انتخاب یکی از بین ایکاردی و ناینگولان برای پرداخت بخشی از مبلغ انتقال لوکاکو به نرآتزوری را رد کرد.

یونایتد: برای لوکاکو فقط پول می‌خواهیم

دو روز قبل پپ ماروتا، مدیر باشگاه اینتر رسما اعلام کرد این باشگاه تمایلی به حفظ مائورو ایکاردی و راجا ناینگولان ندارد و این دو بازیکن در فهرست فروش نراتزوری قرار گرفته اند. شایعات فراوانی در مورد جدایی ایکاردی در طول ماه های اخیر از اینتر شنیده شده بود که بالاخره این هفته خود این باشگاه این اخبار را تایید کرد.

نشریه لارپایلیکا مدعی شد باشگاه اینتر به منچستریونایتد پیشنهاد داده برای انتقال روملو لوکاکو به مه آتزا، یکی از بین ایکاردی و ناینگولان را جذب کنند که البته این پیشنهاد از سوی شیاطین سرخ رد شده است.

روملو لوکاکو تبدیل به هدف اول اینتر در بازار نقل و انتقالات تابستانی شده است و با توجه به اینکه اوله گونار سولشر در نیم فصل دوم سال قبل نشان داد تمایل زیادی به استفاده از این بازیکن به عنوان مهاجم ثابت ندارد، خود لوکاکو نیز علاقه زیادی به انتقال به اینتر دارد.

اما شرایط اینتر برای فروش ایکاردی و تامین منابع مالی جذب لوکاکو دشوار شده است. اگرچه این مهاجم 26 ساله تا یک سال قبل مشتریان پر و پا قرصی همچون رئال مادرید داشت، اما حواشی فراوان فصل قبل و عدم تمدید قرارداد با اینتر باعث شده او مدت زیادی از ترکیب دور بماند و حالا کمتر تیمی برای خرید ایکاردی دست به کار می شود.

captcha
تازه ها
بیشتر