ورزش جهان / شناسه خبر: 100148 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 22:02
|

رایولا: با یووه توافق کردیم اما آژاکس پول بیشتری برای دی‌لیخت می‌خواهد

مدیر برنامه‌های دی‌لیخت تأیید کرد که کاپیتان آژاکس بر سر شروط شخصی از جمله حقوق و مزایا با باشگاه یوونتوس به توافق رسیده است.

رایولا: با یووه توافق کردیم اما آژاکس پول بیشتری برای دی‌لیخت می‌خواهد

مینو رایولا تأیید کرد که ماتیاس دی‌لیخت، کاپیتان و مدافع میانی تیم فوتبال آژاکس بر سر شروط شخصی از جمله حقوق و مزایا با باشگاه یوونتوس به توافق رسیده است.

در میان پیشنهادهایی که دی‌لیخت در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال داشته، پیشنهادی که یوونتوس به این ملی‌پوش هلندی داده توانسته نظر او را جلب کند اما هنوز یک مانع بزرگ در مسیر انتقال او به تورین وجود دارد که آن مخالفت باشگاه آژاکس با رقم پیشنهادی بانوی پیر است. آژاکس برای فروش دلیخت 75 میلیون می‌خواهد اما یووه رقمی پایین‌تر پیشنهاد کرده است و با ادامه پیدا کردن این روند، ممکن است دی‌لیخت به پیشنهاد سایر مشتریان خود از جمله بارسلونا و پای‌سن‌ژرمن فکر کند.

رایولا در این باره به نشریه تلگراف هلند گفت: توافقات لازم با ماتیاس صورت گرفته است و حالا همه چیز به باشگاه آژاکس بستگی دارد و باید دید که این باشگاه چگونه می‌خواهد معامله کند.

در همین حال تلگراف نوشته است که دی‌لیخت نمی‌تواند به بهانه بیماری از شرکت در تمرینات پیش فصل آژاکس خودداری کند تا تکلیف قراردادش با یوونتوس مشخص شود. رایولا اما امیدوار است که در آینده‌ای نزدیک قراردادی میان دو باشگاه منعقد شود.

مدیربرنامه‌های 51 ساله دی‌لیخت درباره احتمال ورود این بازیکن 19 ساله و باشگاه آژاکس به یک نزاع حقوقی به خاطر خودداری این بازیکن از شرکت در تمرینات، تأکید کرد: ما قصد نداریم کار به شکایت و قضاوت کشیده شود. این را به ماتیاس هم گفته‌ام چون اینگونه پیش بردن امور، در سبک کاری و زندگی ما نیست. او فقط امیدوار است که یوونتوس و آژاکس تلاش کافی برای تعامل و رسیدن به توافق را نشان دهند تا هرچه زودتر این قرارداد بسته شود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر