فوتبال ایران / شناسه خبر: 100137 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 16:46
|

اردوی امیدها بدون لژیونر، با یک بازی مهم

با اعلام حمید استیلی در اردوی پیش روی تیم امید سه لزیونر این تیم یعنی دلفی ، نورافکن و صیادمنش حضرور نخواهند داشت.در این لیست نام 30 بازیکن دیده می شود اما این لیست نهایی تیم امید نیست و درهای تیم تا پیش از مسابقات مرحله نهایی به روی تمامی بازیکنان شایسته باز خواهد بود.

این اردو در فیفا دی برگزار نمی شود و به همین دلیل در مدت کوتاه تری انجام خواهد شد اما مسابقه روز پایانی مقابل تیم ملی برای مسوولان تیم امید اهمیت زیادی دارد چرا که بازیکنان در این بازی اهمیت زیادی دارند تا خودشان را نشان دهند ضمن اینکه کادر فنی دو تیم فرصت خواهند داشت تا از یکدیگر شناخت پیدا کنند.

با اعلام حمید استیلی مدیریت تیم امید تلاش دارد در همین اردو مربی اسپانیایی هم به جمع کادر تیم امید اضافه شود. همچنین با نظر فرهاد مجیدی،محمد حبیبی که پیش از این در تیم نوجوانان حضور داشت به جمع امیدها اضافه شد و مربی دروازه بان های تیم امید است.

اردوی بعدی امیدها اواسط مردادماه برگزار خواهد شد که ممکن است در این اردو هم یک بازی تدارکاتی داشته باشند و بعد از آن برای اردوهای فیفا دی آماده می شوند. هماهنگی‌های لازم جهت بازی با تیم‌های امید ازبکستان و اندونزی انجام شده که در اردوهای بعدی برگزار می‌شود.

اردوی جوانان یک لژیونر دارد

با اعلام فراز فاطمی مدیر تیم فوتبال جوانان اردوی این تیم از روز 20 تیرماه آغاز خواهد شد و با نظر سیروس پورموسوی 77 بازیکن مجموعا در طول این اردوی 10 روزه و در 3 گروه مجزا دیده می شوند.

اگرچه پیش از این شناسایی نفرات مستعد رده جوانان به خوبی انجام شده و به گفته سرمربی بیش از 1000 بازیکن مورد بررسی قرار گرفته اند اما در این اردو دوباره به بعضی از بازیکنان فرصت داده خواهد شد .همچنین نفرات جدیدی باز هم دعوت می شوند و حتی شاهد حضور یک لژیونر هم هستیم. تلاش کادر فنی این است که بهترین ها انتخاب شوند و قرار است هیچ بازیکنی از چشم‌های مربیان تیم جوانان دور نماند.

با اعلام فاطمی با توجه به فرصت کوتاه باقی مانده در این اردو عملکرد نفرات در یک برنامه فشرده زیر نظر قرار می گیرد. دو فهرست ابتدایی که در 4 روز اول حضور خواهند یافت بازیکنانی هستند که برخی از آنها دوباره دیده می شوند و برخی برای نخستین بار دعوت شده اند اما در فهرست پایانی بازیکنان منتخب اردوهای قبل و نفرات حاضر در اردوی روسیه دعوت خواهند شد که از 24 تا 30 تیرماه در تمرینات حضور خواهند یافت. در پایان این اردو کادر فنی با شناخت بهتر نسبت به انتخاب نفرات خودش با توجه به عملکرد کلیه این بازیکنان تصمیم گیری می کند و بر این اساس بهترین‌ها در فهرست نهایی تیم جوانان قرار می گیرند.

عبدی راضی از عملکرد نوجوانان در بازی های تدارکاتی

تیم نوجوانان که برای حضور در تورنمنت کافا تاجیکستان آماده می شود عصر یکشنبه در کمپ تیم های ملی مقابل عقاب بازی کرد که ابراهیم شکوری ، سعید دقیقی و وحید هاشمیان تاشاگر این مسابقه بودند.

با اعلام حسین عبدی هدف از برگزاری این بازی این بود که بازی قوی‌تری را نسبت به شرایط سنی بازیکنان شان داشته باشند و در بازیهای درون اردویی آتی هم همین رویه را دنبال خواهند کرد.

عبدی ازعملکرد شاگردانش راضی ات چرا که نوجوانان در دو بازی دوستانه اخیر در بازی اول که گلی دریافت نکردو در بازی دوم هم تنها روی یک اتفاق یک پنالتی به تیم حریف داد.

سرمربی تیم نوجوانان گفته است  بازیکنانش در هر دو مسابقه روند خوبی داشتند و اکثر بازیکنان حدود 60 – 70 درصد از حالت های دفاعی که از آنها خواسته شده بود را انجام دادند.با این حساب با انجام چند بازی دیگر این بازیکنان به حداقل اشتباهات خواهند رسید.

با اعلام عبدی، تیم نوجوانان تا پیش از اعزام به تورنمنت چین احتمالا 3 بازی دیگر خواهد داشت کهاین بازیها سنگین و البته لازم است. وی ابراز امیدواری کرده با قطعی شدن این بازیها ، بازیکنان بتوانند خودشان را با شرایط سنگین تطبیق بدهند.

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر