فوتبال ایران / شناسه خبر: 100136 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 16:45
|
وقتی رییس کمیته اخلاق همه معادله‌ها را به هم می‌زند

ادعای جالب تورک درباره همکاری تاج و شکوری

مرتضی تورک، رییس کمیته اخلاق از حمایت‌های تاج، رییس فدراسیون فوتبال و شکوری دبیر کل این فدراسیون تشکر می‌کند.

ادعای جالب تورک درباره همکاری تاج و شکوری

بعد از اعلام حکم کمیته اخلاق درباره پرونده فینال جام حذفی و واکنش محکومان پرونده، بحث فشاری که از سوی مسوولان فدراسیون فوتبال روی کمیته اخلاق وجود دارد، شدت گرفته است. در همین راستا حتی خبرهایی شنیده می‌شود که به احتمال استعفای رییس کمیته اخلاق، تحت تأثیر این فشارها اشاره دارد.

مرتضی تورک، رییس کمیته اخلاق با رد این موضوع، تأکید می‌کند که هیچ‌گونه فشاری از سوی مسوولان فدراسیون فوتبال روی این کمیته وجود ندارد و پرونده کاملاً در مسیر قانونی و حقوقی خود قرار دارد.

رییس کمیته اخلاق در همین رابطه توضیح می‌دهد: «پرونده کاملاً در مسیر قانونی و حقوقی خود قرار دارد و هیچ‌گونه فشاری از سوی مسولان فدراسیون روی این کمیته نیست.»

رییس کمیته اخلاق در ادامه صحبت‌های خود حتی از حمایت‌های تاج، رییس فدراسیون فوتبال و شکوری دبیر کل این فدراسیون تشکر می‌کند و می‌گوید: «همه کمیته‌ها و مقامات در فدراسیون از جمله ارکان قضایی، در حدود مقررات مستقل هستند.»

تورک درباره حکم اشخاصی که در پرونده فینال جام حذفی محکوم شدند، این‌طور توضیح می‌دهد: «رای صادره از سوی دبیرکل فدراسیون ابلاغ شده و اشخاص موضوع پرونده در مهلت قانونی می توانند اعتراض کنند.»

رییس کمیته اخلاق تاکید می‌کند که در هیچ سازمان، ارگان و مجموعه‌ای هیچ فردی بالاتر از قانون نیست و همه امورات در محور قانون انجام می‌شود.

این ادعای رییس کمیته اخلاق مبنی بر حمایت‌های تاج و شکوری، از آن ادعاهایی است که با رابطه نزدیک و دوستانه تاج با بهاروند و سعید فتاحی در تضاد است. در حالی که شواهد مبنی بر این است که تاج از حکم کمیته اخلاق دل خوشی ندارد اما این ادعا در نوع خود قابل تأمل است. یا تورک در صحبت‌هایش ملاحظه روابط کاری را می‌کند یا همه این‌ها یک بازی است که از سوی مسوولان فدراسیون فوتبال به راه افتاده است.  

 

 

 

2- 300

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر