ورزش ایران / شناسه خبر: 100128 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 15:17
|
وعده جدید علی مرادی به هیات‌ها

برای تمامی استان‌ها خانه وزنه‌برداری می سازیم

علی مرادی پس از گرفتن رای اعتماد مجدد، پیش روی مسئولان ورزش قول داد تا پایان دوره 4 ساله مدیریتی خود در وزنه‌برداری با حمایت اسپانسر، برای هیات‌های استانی یک خانه وزنه برداری مجهز می سازد.

رضاعباسپور - علی مرادی پس از اینکه بار دیگر به عنوان رییس فدراسیون وزنه‌برداری ایران با رای اعضاء مجمع برگزیده شد، در حضور مسئولین وزارت ورزش و اعضاء مجمع متعهد شد تا پایان دوره 4 ساله ریاستش، در مراکز استان‌ها (بدون گرفتن حمایت مالی وزارت ورزش و یا کمیته ملی المپیک) برای تمامی هیات‌های وزنه‌برداری یک خانه وزنه‌برداری با تمامی تجهیزات تخصصی وزنه‌برداری  احداث و تجهیز کرده و برای بهره‌ برداری کلید آن را تحویل روسای هیات‌های وزنه‌برداری سراسر کشور می‌دهد.

 مرادی در جمع حاضران در مجمع انتخاباتی اعلام کرد که در دوره جدید مدیریتی خود در فدراسیون وزنه‌برداری با یک حامی مالی توانمند ( که توافقاتش از قبل انجام شده) قرارداد امضا می کند که این حامی مالی صفر تا صد هزینه‌های مربوط به ساخت و تجهیز خانه وزنه‌برداری مجهز در مراکز استان‌ها را تقبل کرده و تا پایان دوره 4 ساله مدیریتی او این پروژه نهایی می شود.

این موضوع یکی از مباحث مهمی بود که علی مرادی اعلام کرد اما خیلی به آن توجه نشد در حالیکه می تواند یکی از مطالبه های رسانه ها از رییس وزنه برداری در ماه ها و سالهای پیش رو همین موضوع باشد. 

علی مرادی در خصوص تامین هزینه‌های سنگین مروبط به اجرای این پروژه گفت:« تامین این هزینه‌ها به هیچ وجه ارتباطی به بودجه رسمی فدراسیون وزنه‌برداری ندارد و از طریق حمایت حامی مالی پوشش داده می‌شود. بنابراین حتی یک ریال از هزینه‌های مربوط به ساخت و تجهیز خانه وزنه‌برداری استان‌ها از اعتبار سالانه فدراسیون هزینه نمی شود.» 

مرادی در حالی این وعده را داده که اگر اجرایی شود، شاهد تحول زیرساختی عظیمی در بخش پشتیبانی و اماکن ورزشی رشته وزنه‌برداری خواهیم بود. به هر حال باید منتظر ماند و دید که این وعده تا چه حد بعد از مستقر شدن مجدد او در فدراسیون وزنه‌برداری به حقیقت تبدیل می‌شود؟

 

captcha
تازه ها
بیشتر