ورزش جهان / شناسه خبر: 100121 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 00:02
|

پوگبا و لوکاکو در تور پیش فصل یونایتد

در حالیکه در هفته‌های اخیر شایعات زیادی درباره جدایی پوگبا و لوکاکو از جمع شیاطین سرخ شنیده می‌شود اما هر دو بازیکن به همراه این تیم راهی تور استرالیا خواهند شد.

پوگبا و لوکاکو در تور پیش فصل یونایتد

باشگاه منچستریونایتد روز یکشنبه اسامی 28 بازیکنی که قرار است در تور پیش‌فصل، این تیم را در سفر به استرالیا همراهی کنند، منتشر کرد که در این بین نام پل پوگبا و روملو لوکاکو هم دیده می‌شود. هافبک فرانسوی شیاطین سرخ به شدت مورد توجه رئال مادرید و یوونتوس قرار دارد و اخیراً از علاقه‌اش برای جدایی از منچستریونایتد سخن گفت. در سوی دیگر گفته می‌شود باشگاه اینتر نسبت به جذب مهاجم بلژیکی سرخپوشان منچستر علاقه‌مند است، این در حالی است که از یوونتوس هم به عنوان دیگر مشتری وی یاد شده است.

اسامی بازیکنان منچستریونایتد که قرار است در تور پیش‌فصل شرکت کنند، به شرح زیر است:

دروازه‌بانان: دخه‌آ، گرانت، ژوئل پریرا و سرخیو رومرو

مدافعان:بایی، دالوت، جونز، لیندلوف، روخو، شاو، اسمالینگ، تاونزبه، وان‌بیساکا و یانگ

هافبک‌ها:آندریاس پریرا، چونگ، گارنر، گومس، دنیل جیمز، لینگارد، ماتیچ، مک‌تامینی، پوگبا و ماتا

مهاجمان: گرین‌وود، لوکاکو، مارسیال و رشفورد

منچستریونایتد در تور پیش‌فصل خود در استرالیا در دیدار دوستانه‌ای به مصاف تیم پرث‌گلوری این کشور می‌رود و سپس در ادامه تور پیش‌فصل خود راهی سنگاپور و شانگهای می‌شود و در آنجا با تیم‌های اینتر و تاتنهام دیدار خواهد کرد. شیاطین سرخ سپس در بازگشت به اروپا در شهر اوسلو با تیم کریستین‌سوند نروژ تقابل خواهند کرد و در نهایت در شهر کاردیف ولز با میلان مصاف می‌کنند.

captcha
تازه ها
بیشتر