فوتبال ایران / شناسه خبر: 100111 / تاریخ انتشار : 1398/4/16 19:51
|

جواد زرینچه کاپیتان سابق باشگاه استقلال در ارتباط با  شرایط  حضورش و همچنین وضعیت این روزهای باشگاه استقلال می گوید:« من به‌هرحال دعوت شدم تا کمک‌حال باشگاهم باشم. سالها برای این تیم بازی کردم وامیدوارم بتوانم در آینده مثمر ثمر باشم واقعیت این است ابتدا که وارد باشگاه شدم تا حدی احساس غریبی کردم ،چراکه نسل کلاً تغییر پیداکرده است و رفته رفته که تمرینات شروع شد. بهزادغلامپور و همچنین آقا مدد جباری را دیدم یک مقدار احساس راحتی کردم.»

 ملی‌پوش دهه شصت و هفتاد فوتبال ایران در ادامه درباره اینکه آیا اگر زودتر به استقلال می‌آمد در خصوص  انتقال رحمتی و پژمان منتظری وساطت می‌کرد، اینطور توضیح میدهد:« صد درصد دخالت می‌کردم. به‌هرحال همواره در استقلال بازیکنانی که پا به سن گذاشتند با یک نوع حاشیه‌هایی از بین رفتند. به نظر من با چند جلسه و باز کردن موضوع اختلاف می‌توانستیم این بچه‌ها را حفظ کنیم و خیلی هم به نفعمان می‌شد. من به‌واسطه یکی از دوستانم با مهدی صحبت کردم و به من گفت که در استقلال تا حدی شرایط خوب نبود و به من توهین می‌شد و می‌خواهم در اواخر فوتبالم روزهای آرامی را سپری کنم. اما به‌هرحال مهدی رحمتی رفته است و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. اما من در آینده آرزو دارم  که بچه‌ها بتوانند پژمان را نگه‌دارند چون‌که او را احتیاج داریم به‌اضافه این‌که باید پاتوسی را  هم حفظ کنیم تا با تیمی کامل وارد مسابقات شویم .»

 زرینچه در باره حضور دستیار ایرانی در استقلال معتقد است:« من خودم تا زمانی که به باشگاه بیایم با این مسئله مخالف بودم ولی امروز احساس کردم استراماچونی شدیداً احتیاج به یک دستیار ایرانی دارد و امیدوارم که یکی از پیشکسوتان و کسانی که علاقه به این کاردارند بیایند و در کنار تیم حضور یابند .»

او اشاره ای به خروج سه بازیکن از استقلال دارد:« مثل‌اینکه در بازی قبل یک درگیری کوچکی بین این سه بازیکن به وجود آمد. البته هرسه  نفرآنها بچه‌های خوبی هستند و امیدوارم بتوانند در آینده به استقلال کمک کنند. جلسه‌ای با حضور آقای فتحی و سرمربی تیم برگزارشده است که آرزو می‌کنم در ادامه بتوانند با استقلال ادامه دهند.»

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر