فوتبال ایران / شناسه خبر: 100109 / تاریخ انتشار : 1398/4/16 19:48
|
تیمی می‌سازم که از گل خوردن نترسد

دنیزلی: هواداران بدانند، فوتبال بازی صبر است

مصطفی دنیزلی در باره اهدافش در تراکتورسازی می گوید:« همواره در تمامی تیم‌ها برای قهرمانی تلاش کردم. برخی اوقات موفق شدم و گاه شکست خورده‌ام، اما به این نتیجه رسیدم که فوتبال بازی صبر است. طرفداران باید در روز خوب و بد پشت تیم باشند و بدانند که هیچ‌گاه از هدف‌مان کوتاه نمی‌آییم. امکان دارد بازیکنی در یک بازی اشتباه کند، اما هواداران و کادر فنی باید از او حمایت کرده و رفتار خوبی داشته باشند. بازی کردن مقابل هواداران لذت بزرگی دارد و من هم از تماشای فوتبال تیمم باید لذت ببرم. فلسفه فوتبال من مشخص است. من تیمی تهاجمی می‌سازم که از دریافت گل نترسد. معتقدم به جای برتری یک بر صفر، بهتر است پیروزی 3 بر 2 یا 4 بر 2 داشته باشیم تا هواداران از بازی تیم لذت ببرند. هیچ‌‌کس علاقه‌ای به تماشای بازی تیم تدافعی ندارد و هدف هواداران از حضور در ورزشگاه‌ها تماشای فوتبال خوب و تهاجمی است.»

سرمربی تراکتورسازی حرفهای با هواداران دارد:« فوتبال یک بازی صبر است که بیش از 90 دقیقه ادامه دارد. نحوه به پایان رساندن یک فصل مهم‌تر از نوع آغاز آن است. تمامی تیم‌های دنیا در مسیر رسیدن به هدف‌شان بارها ضربه می‌خورند. امکان دارد ما هم در طول فصل بارها ضربه بخوریم. مشکلی نیست، خودمان را برای این شرایط آماده کرده‌ایم. مهم این است که در پایان فصل، قهرمانی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم و با این هدف برنامه‌ها رو جلو می‌بریم.»

دنیزلی درباره حمایت‌های مدیریت باشگاه و امکانات تیم معتقد است:« زنوزی، صادقیان و سایر مدیران تیم از همان روز اول ما را حمایت کرده و نهایت همکاری را دارند. امکانات باشگاه نیز از قبیل زمین چمن و رستوران بسیار خوب بوده و ساختمان هتل تیم تا یک و‌ نیم ماه آینده آماده می‌شود که بخشی از مشکلات از این طریق رفع خواهد شد.»

1

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر