فوتبال ایران / شناسه خبر: 100085 / تاریخ انتشار : 1398/4/15 20:08
|
پادرمیانی سیدجلال، کالدرون و بزرگ‌ترها

آشتی هواداران پرسپولیس با احمدزاده

بعد از 9 روز هواداران پرسپولیس فرصت این را پیدا کردند تا دوباره در تمرین تیم محبوب شان حاضر شوند.تمرینی که به نوعی آشتی دوباره  هواداران با تیم بود.هوادارانی که بعد از رفتن برانکو و انتخاب نشدن سرمربی جدید عصبانی و پرخاشگر شده بودند اما با دیدن کالدرون و دستیارنش وسط زمین آرام گرفتند و دیگر خبری از شعار ، جنجال و حاشیه نشد.

در شروع تمرین مسوولان تیم و ورزشگاه شهید کاظمی بشدت نگران بودند که نکند دوباره اتفاقات روز 5 تیر تکرار شود .اتفاقا قبل از استارت تیم برای تمرین یکی از لیدرهای باشگاه کنایه ای متوجه یکی از اعضای تیم کرد که برای لحظاتی تنش روی سکو شکل داد.از قضا این لیدر همان کسی بود که محسن خلیلی قبل از تمرین سراغش رفت و به خاطر پست کنایه آمیزی که  در اینستاگرامش منتشر کرده بود از او گله کرد.

تمرین پرسپولیس وقتی برای هواداران ویژه شد که بازیکنان با شاخه های گل سراغ هواداران روی سکوها رفتند.اولین گل را محسن خیللی به سمت سکوها برد.او نه یک شاخه بلکه یک دسته گل برای تماشاگران فرستاد.سیدجلال در میان تشویق ها دسته گل دیگری برای هواداران انداخت.حسین ماهینی هم به بازیکنان می گفت همه گل ها یک جا پرتاب نشود و بین هواداران پخش شود.

تمرین ساعت 18 با صحبت های کالدرون شروع شد و چیزی که از ابتدا برای خبرنگاران بیشتر به چشم می آمد فعالیت این مربی 59 ساله در میدان بود که خودش مثل یک بازیکن جوان و قبراق همه کار می کرد و فقط مشکل زبان داشت و نمی توانست خیلی سریع حرف هایش را به بازیکنان زرشکی پوش انتقال دهد.

کالدرون در اتفاقی جالب نفرات اصلی و جوان‌ها را جدا کرد و خودش با نفرات اصلی کار می کرد تا نشان دهد دوست دارد تیم اصلی را از نفرات ذخیره جدا کند.این وسط دو مصدوم تیم یعنی مصلح و  طاهرخانی کنار زمین بودند  و کارهای درمانی شان را انجام می دادند تا کادر بازیکنان وسط میدان خلوت تر شود.

یادتان می آید بخشی از تمرین 5 تیر به خاطر بازگشت فرشاد احمدزاده به پرسپولیس به حاشیه رانده شد؟احمدزاده عصر امروز در تمرین حضور داشت و برای هواداران گل هم فرستاد.ابتدا کسی با او کاری نداشت تا اینکه حدود یک ساعت بعد از شروع تمرین سیدجلال و سروش دست او را گرفتند و به سمت سکوها بردند.هواداران هم  نام احمدزاده را به احترام سیدجلال فریاد زدند تا رسما با او آشتی کنند.احمدزاده هم مقابل تمام سکوها رفت تا مراسم آشتی کنانش را تکمیل کرده باشد.

اگر خانم های پشت در مانده را به داخل ورزشگاه راه می دادند تعداد تماشاگران از 1500 فراتر می رفت.با این حال جو خوبی روی سکوها برقرار شد هر بار که احساس می شد یکی دارد جو را بهم می ریزد اوضاع آرام می شد.اتفاق کالدرون هم کلی شعار خوب  و مثبت شنید.هواداران با شعارهای جالب از او حمایت کردند اما مرد آرژانتینی با جدیت کار خودش را می کرد .

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، احمد نورالهی، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، مهدی ترابی، سروش رفیعی شجاع خلیل زاده، علی علیپور، مهدی شیری، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی، مهدی شریفی، محمد امین اسدی، محسن ربیع‌خواه، آدام همتی، سید احسان حسینی و سعید کریمی بازیکنان حاضر در این تمرین بودند و جدا از دو مصدوم کنار زمین باز هم از تعداد جوان‌ها کم شده بود.

یکی از اتفاقات جالب تمرین تذکر کریم باقری به سروش بود تا مشخص شود در حضور کادر فنی جدیدی باز هم آقا کریم نقش ناظم را بازی می کند.ماجرا این است که سروش رفیعی هنگام تشویق هواداران با حرکات دست خود آنها را به وجد آورد که با تذکر کریم باقری روبرو شد. آقا کریم از هافبک این تیم خواست تا زمان  تمرین توجهی به این مسائل نداشته باشد.

با سرد کردن بدن‌ها تمرین تمام شد و بازیکنان با کادر فنی جدید عکس تیمی انداختند.جالب اینکه در پایان تمرین هم کالدرون به تقاضای مصاحبه جواب مثبت داد و با توجه به زیاد شدن تعداد خبرنگاران باز هم به سوالات آنها جواب داد تا نشان دهد روابط عمومی خوبی دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر