فوتبال ایران / شناسه خبر: 100084 / تاریخ انتشار : 1398/4/15 20:05
|
نظرم درباره مهاجم ازبکستانی خیلی مثبت نیست

کالدرون: سه روز است آمده‌ام، درباره لیست خروج می‌پرسید؟

با اینکه خبری از مصاحبه مطبوعاتی گابریل کالدرون نشد اما در اولین تمرین پرسپولیس که درهای بسته به روی هواداران و اصحبا رسانه باز شد او مقابل انبوه خبرنگارا ن ایستاد و به پرسش های آها جواب داد.نقطعه عطف مصاحبه کالدرون جایی بود که وقتی درباره شایعه خروج دو سه بازیکن باتجربه تیم از لیست پرسیدند او ناراحت شد و گفت چرا این سوال را از من می پرسید.

او در شروع صحبت هایش گفت:«ممنونم از شما و خوشحالم که در خدمت تیم هستم و از کاری که می کنم راضی هستم. روحیه شاد و پرانرژی ای در پرسپولیس می بینم.»

امکانات تیم چطور است؟

امکانات اینجا خیلی خوب است و راضی هستم.

چرا در سال های گذشته نتوانستید عناوین قهرمانی‌تان را تکرار کنید؟

 درست است ولی هر زمانی که با باشگاهی بزرگ کار کرده ام توانسته ام موفق باشم. در باشگاه های کوچک شاید نتوانسته باشم، نتایج خوبی بگیرم ولی موقعی که فرصت داشتم تا یک تیم خوب بسازم، نتیجه گرفته ام.

چند وقت پیش شما در یک کنفرانس شرکت کرده بودید. در این کنفرانس گفته بودید فلسفه فوتبال آرژانتینی، رو به جلو و تکضرب است. سوال این است که آیا این فلسفه در پرسپولیس دنبال می شود؟

به هر جهت من برداشتی که از فوتبال دارم را پیاده می کنم. یک روح آرژانتینی در کالبد من وجود دارد؛ یک آرژانتینی که سالیان زیادی در فوتبال اروپا بوده است. من خودم بازی تهاجمی را دوست دارم و خودم را تهاجمی می دانم ولی معتقدم یک تیم باید بالانس داشته باشد و خوب بازی کند.

در چند روز گذشته اخباری مبنی بر کنار گذاشته شدن برخی بازیکنان شنیده شده است.

 من تا حالا هیچ لیستی به باشگاه نداده ام. لیست کامل است و اگر کسی قرار است بیاید باید از لیست خارج کنیم. نمی دانم. اگر قرار است بازیکن بزرگ و خوب بیاید، باید از لیست خارج کنیم و اگر قرار است بازیکن زیر 23 سال بیاید، باز هم باید لیست را خالی کنیم.

درست است که سیدجلال، ماهینی و ربیع خواه در لیست خروجی شما هستند؟

 من تا به حال با روحیه همه ارتباط برقرار کردم و با همه بازیکنان ارتباط دارم. چرا این سوال را از من می پرسید؟ اصلا لیست خروجی وجود ندارد.من تازه سه روز است آماده ام.

برای موفقیت در لیگ قهرمانان چه برنامه ای دارید؟

 ما در لیگ قهرمانان سعی مان این است که با هم جلو برویم و دوباره به فینال رسیده و این بار قهرمان شویم.

آینده پرسپولیس را چطور می بینید؟

پرسپولیس سه بار قهرمان شده و مطمئنا بار چهارم این اتفاق سخت تر خواهد بود ولی من فکر می کنم تیمی که سه بار قهرمان شده این امکان را دارد که بازهم شانس قهرمانی داشته باشد. البته این سخت است اما من به تیمم اعتماد دارم.

آیا شما قبل از پذیرفتن سرمربیگری پرسپولیس با ولاسکو صحبت کرده بودید؟

من نمی دانم منظورتان کدام ولاسکو است؟( به او می گویند خولیو ولاسکو سرمربی آرژانتینی و سابق تیم ملی والیبال) اسم ایشان را شنیده ام اما اصلا آشنایی و شناختی از او ندارم.

درباره جذب مهاجم ازبکستانی ایگور سرگیف نظرتان چیست؟

 صحبت‌هایی درباره این بازیکن ازبک شد اما نظر من خیلی در این رابطه مثبت نیست.

می دانید پرسپولیس آمار فوق العاده ای با برانکو در دفاع و حمله داشته است؟

 به هر جهت امسال کارمان سخت تر از سال های قبل است که بتوانیم روی نوار پیروزی باقی بمانیم.

جانشینی برانکو کار سختی است؟

بله این مسوولیت بزرگی است و ایشان(برانکو) کار بزرگی انجام داد. هر سال قهرمان شدن سخت تر می شود و مطمئنا سال چهارم سخت تر خواهد بود اما من به تیمم اعتقاد دارد.

مسی یا مارادونا؟

هر دو بازیکن در مقطع خودشان بهترین بودند.

در حالی که خبرنگاران هنوز سوال داشتند گابریل کالدرون به همه آن ها گفت "after training" و به سرعت از همه خواست زمین را ترک کنند تا تمرین را آغاز کند.

3

captcha
تازه ها
بیشتر