فوتبال ایران / شناسه خبر: 100083 / تاریخ انتشار : 1398/4/15 18:35
|
مدیر ورزشگاه نفت: روابط عمومی استقلال خواست زنان را راه بدهیم

حاجیلو: بله، من خواستم زنان در تمرین باشند

حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال می‌گوید که او خواسته تا زنان استقلالی وارد مجموعه شوند.

حاجیلو: بله، من خواستم زنان در تمرین باشند

ورود زنان به تمرین هفته گذشته استقلال در ورزشگاه نفت تهرانسر، واکنش‌های زیادی را در پی داشت. تصاویری که از زنان آبی‌پوش پشت فنس‌ها منتشر می‌شد، ماندگارترین قاب‌هایی هستند که در حافظه فوتبال باقی خواهند ماند. با این حال اما این اتفاق غیرقابل پیش‌بینی، تبعات خاص خود را در هم در پی داشته است. هرچند که ورود زنان به واقع هیچ بی نظمی و اخلالی در تمرین و مجموعه ورزشی ایجاد نکرده بود و زنان استقلالی حدود 5 دقیقه تمرین را تماشا کردند و بدون هیچ مشکلی از زمین خارج شدند.

تنها بی‌نظمی دیده شده در این میان بنا به آنچه مدیر روابط عمومی باشگاه نقل می‌کند، تنها در تفاوتی بود که تعداد واقعی تماشاگران حاضر در تمرین و رقم پیش‌بینی شده، به وجود می‌آورد. طوری که برآورد باشگاه استقلال برای آن تمرین 600،700 هوادار بود اما در نهایت بیش از دو هزار نفر در ورزشگاه نفت تهرانسر حاضر شدند.

بحث ورود زنان اما موضوعی است که یعقوب نجفی جویباری، مسئول ورزشگاه نفت تهرانسر درباره‌اش این‌طور می‌گوید: « ما تماشاگران را به داخل مجموعه هدایت کردیم، آن روز کارمندانی که شیفت نبودند را هم به ورزشگاه فرا خواندم تا مشکلی پیش نیاید اما جمعیت به شکلی بود که زنان وارد مجموعه شدند. با توجه به محدودیت‌هایی که داشتیم سعی کردیم آن‌ها را به بیرون از مجموعه هدایت کنیم اما در این بین خود مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال(حامد حاجیلو) از نیروهای ما خواست تا بانوان به داخل استادیوم بیایند و تمرین را تماشا کنند. ما از ابتدا زنان را راه نداده بودیم اما وقتی از ما خواستند که آنها به داخل مجموعه بیایند این اقدام انجام شد.»

مسوول ورزشگاه نفت تهرانسر البته تأکید می‌کند که پیش از آن با فتحی تماس گرفته بود و مدیرعامل باشگاه استقلال به او گفته بود که اجازه ورود به زنان داده نشود.

حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال که مسوول ورزشگاه گفته او خواسته تا زنان استقلالی وارد مجموعه شوند، درباره این تصمیم خود این‌طور توضیح می‌دهد: «به دلیل تعداد بالای هوادارانی که در تهرانسر حاضر شدند، زمانی که من رسیدم هواداران زن تا نیمه پارکینگ آمده بودند. نیروهای انتظامات از من پرسیدند که چه کار کنند. با توجه به اینکه انتظامات زن نداشتند نمی‌دانستند چطور مانع از ورود بانوان شوند.  به همین خاطر من خواستم اجازه دهند که زنان پشت میله‌ها بیایند و عکس بگیرند. از من خواستند که فقط برای چند دقیقه وارد شوند و من هم از نیروهای ورزشگاه خواستم تا به آن‌ها اجازه دهند. آن‌ها حدود 5 دقیقه ماندند و بدون کوچکترین مشکلی محل تمرین را ترک کردند.»

از سوی دیگر بعد از این اتفاق مسئولان ورزشگاه نفت تهرانسر زنان را به بیرون از مجموعه هدایت کردند اما این پایان کار نبود. بعد از خروج زنان از ورزشگاه که با حواشی همراه شد تماشاگران استقلال به داخل زمین ریخته و شرایطی را به وجود آوردند که ماموران مستقر در ورزشگاه مجبور شدند تماشاگران را به بیرون از استادیوم هدایت کنند.

مدیر ورزشگاه نفت تهرانسر در خصوص این اتفاقات می‌گوید: «روزی که قرار بود تمرین استقلال با حضور تماشاگران برگزار شود از طرف باشگاه با من تماس گرفته شد و خود آقای فتحی اعلام کرد تماشاگران به داخل استادیوم بیایند اما بانوان را راه ندهید.»

 

 

2 - 500

 

captcha
تازه ها
بیشتر