فوتبال ایران / شناسه خبر: 100077 / تاریخ انتشار : 1398/4/15 16:11
|

ترابزون محروم شد

کمیته کنترل مالی یوفا تصمیم گرفت تا تیم ترابزون‌اسپور از حضور در رقابت‌های باشگاهی اروپا در یکی از فصول 2020-21 یا 22 - 2021 محروم کند، البته این رای در صورتی که این تیم ترکیه‌ای تا پایان روز 15 ماه اکتبر 2019 بتواند با ارائه مدارک لازم بتواند اثبات کند قوانین جدید نظارت مالی و بازسازی بدهی‌های خود را برآورده کرده است، لغو خواهد شد. همچنین ترابزون‌اسپور در صورت حذف از رقابت‌های باشگاهی اروپا در فصل 2020 - 2019 پنجاه درصد جایزه مالی حضور در این رقابت‌ها را به عنوان جریمه از دست خواهد داد.

دعوت دو بازیکن به تیم امید

با توجه به مصدومیت امید دره و امیر مهدی جانملکی دو بازیکن باشگاه سایپا ، کادر فنی تیم امید سینا خادم پور از استقلال و نادر محمدی از پیکان را به اردوی تیم امید دعوت کرد.بر این اساس نفرات دعوت شده در کنار سایر بازیکنان روز 19 تیرماه خود را به اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال امید معرفی خواهند کرد.

زمان قرعه کشی لیگ تکذیب شد

بعد از اینکه رسانه ها اعلام کردند قرعه کشی بازی های این فصل لیگ برتر به احتمال قوی پنجشنبه یا جمعه 27 یا 28 تیر در مشهد مقدس برگزار می شود سازمان لیگ اعلام کرد: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ در نامه هایی جداگانه به مدیران کل ورزش استان ها، هیات های فوتبال و باشگاه های لیگ برتری خواستار مهیا شدن شرایط و استانداردسازی ورزشگاه ها برای آغاز لیگ برتر نوزدهم شدند که هنوز این شرایط در ورزشگاه ها فراهم نشده است.

به همین دلیل تا ایجاد شرایط مناسب در ورزشگاه ها زمانی برای قرعه کشی لیگ برتر نوزدهم مشخص واعلام نشده است.

برنامه نوجوانان در کافا

تورنمنت دوستانه فوتبال زیر 16 سال کافا (فدراسیون‌های عضو آسیای مرکزی) از 4 تا 10 مرداد سال جاری در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می‌شود که تیم نوجوانان ایران در این تورنمنت حاضر است.

بنابر برنامه اعلام دشه تیم ایران در تاریخ های چهارم، پنجم، هفتم ، هشتم و دهم مردادماه به ترتریب با تیم های قرقیزستان، ازبکستان، افغانستان،تاجیکستان و ترکمنستان دیدار خواهد کرد.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر