ورزش جهان / شناسه خبر: 100061 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 00:19
|

پیشنهاد جدید PSG: مالکوم و پول در ازای نیمار

پاری سن ژرمن قصد دارد مالکوم را در تابستان امسال و به عنوان بخشی از قرارداد انتقال نیمار به نوکمپ جذب کند.

پیشنهاد جدید PSG: مالکوم و پول در ازای نیمار

مالکوم، مهاجم 21 ساله و برزیلی در تابستان گذشته و در انتقالی بحث برانگیز و پرحاشیه از بوردو راهی بارسلونا شد و این اتفاق در حالی رخ داد که هواداران جالوروسی در فرودگاه رم منتظر ورود این بازیکن بودند. اما فصل اول حضور مالکوم در نوکمپ چندان خوب پیش نرفت و این بازیکن اغلب اوقات بازی ها را از روی نیمکت تماشا کرد.

لاپاریزین مدعی شد باشگاه پاری سن ژرمن قصد دارد مالکوم را در تابستان امسال و به عنوان بخشی از قرارداد انتقال نیمار به نوکمپ جذب کند. لئوناردو از زمان حضور مالکوم در بوردو به سبک بازی این مهاجم برزیلی علاقمند بوده و حالا قصد دارد اگر فروش نیمار به بارسلونا قطعی شد، وی را راهی پارک دوپرنس کند.

این در حالیست که در روزهای اخیر نشریات ایالت کاتالونیا مدعی شده بودند بارسلونا قصد دارد از بازیکنانی چون فیلیپه کوتینیو، ایوان راکیتیچ یا عثمان دمبله به عنوان بخشی از قرارداد نیمار و برای کاهش هزینه انتقال وی به نوکمپ استفاده کند اما به نظر می رسد اگر قرار به رخ دادن این اتفاق باشد، فرانسوی ها خواهان خرید مالکوم هستند.

البته نشریات فرانسوی امروز مدعی شدند اولویت اول مدیران پاری سن ژرمن حفظ نیمار در این تیم است و آنها علاقه ای به فروش ستاره برزیلی خود به بارسلونا ندارند.

captcha
تازه ها
بیشتر