ورزش جهان / شناسه خبر: 100058 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 23:07
|

بارتومئو: دمبله از نیمار بهتر است/ برای جذب گریزمان مشغول مذاکره هستیم

بر خلاف نظر برخی از دوستان من تصور می‌کنم همچنان دمبله بهتر از نیمار است.

بارتومئو: دمبله از نیمار بهتر است/ برای جذب گریزمان مشغول مذاکره هستیم

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا در نشست خبری به صورت مستقیم به سوالات خبرنگاران در مورد اتفاقات روز و برنامه‌های پیش‌رو پاسخ داد.

بارتومئو در مورد سوالی مبنی بر بازگشت نیمار به بارسا گفت: می‌دانیم که نیمار قصد جدایی از پاری سن ژرمن را دارد و در ضمن متوجه هستیم پاریسی‌ها قصد ندارند به راحتی وی را از دست بدهند و این امری طبیعی است اما موضوع این است که بر خلاف نظر برخی از دوستان من تصور می‌کنم همچنان دمبله بهتر از نیمار است.

وی در مورد ترانسفر گریزمان به بارسا اظهار داشت: همه می‌دانید علاقمند به جذب گریزمان هستیم. دیروز مدیر اجرایی ما "اسکار گرا" و "میلتون گیل" از باشگاه اتلتیکو مادرید با هم بر سر انتقال آنتوان ملاقات کردند. گریزمان فصل گذشته پیشنهاد ما را رد کرده بود ولی این اولین بازیکنی نیست که بعد از رد اولین پیشنهاد در وهله دوم به جمع ما اضافه می‌شود. آنری و داوید ویا هم چنین شرایطی داشتند و پس از حضور در نیو کمپ بسیار مفید ظاهر شده و مورد استقبال هواداران قرار گرفتند.

رئیس باشگاه بارسلونا در مورد جذب دی‌لیخت مدافع آژاکس افزود: من پیشگو نیستم که تیم بعد و مقصد اورا بدانم و این موضوع را نمی‌دانم اما خود دی‌لیخت در این مورد به شما پاسخ خواهد داد.

captcha
تازه ها
بیشتر