فوتبال ایران / شناسه خبر: 100049 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 18:59
|

باشگاه پرسپولیس از بین بازیکنان فصل گذشته اش هنوز تکلیف بشارر سن و محمد نادر یرا روشن نکرده است.دو بازیکنی که اتفاق در لیست بزرگسال هم قرار نمی گیرند.

مسوولان باشگاه می گویند تماس با این دو بازیکن ادامه دارد اما ظاهرا برای تمدید قرارداد بشار رسن حاضر نیستند بیش از 250 هزار دلار هزینه کنند و این مورد را به مدیربرنامه‌های این بازیکن هم اعلام کرده اند. این در شرایطی است که برخی از مسوولان باشگاه پرسپولیس بدشان نمی‌آید بشار از پرسپولیس جدا شود تا بازیکن خارجی جای او بیاورند. البته ناگفته نماند مدیربرنامه‌ های بشار در انگلیس مدعی شده این بازیکن پیشنهاد 500 هزار دلاری حتی از تیم‌های ایرانی دارد و اگر پرسپولیس این مبلغ را به او ندهد، این بازیکن را به تیم دیگری می‌برد.

باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد بشار رسن هافبک عراقی خود پیشنهاد مالی‌اش را مطرح کرده است و این بازیکن تا روز دوشنبه فرصت دارد به این پیشنهاد فکر کند.

 گفته می شود اختلاف مالی بین طرفین مبلغی در حدود 200 هزار دلار است.مدیریت پرسپولیس به خاطر شرایط ارزی این باشگاه تقریبا همان مبلغی که او در فصل گذشته دریافت کرده را برای تمدید قرارداد پیشنهاد داده است.بشار جزو سهمیه زیر 25 سال پرسپولیس به حساب می‌آید و این باشگاه مشکلی برای تمدید قرارداد وی ندارد. اگرچه با شرایط موجود بسیار بعید است این بازیکن سرخپوش بماند مگر اینکه خواسته مالی‌اش را کم کند.

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر