فوتبال ایران / شناسه خبر: 100048 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 18:51
|

محمد حسین کنعانی زادگان زمانی در لیست 18 نفره پرسپولیس هم قرار نمی گرفت اما حالا به عنوان یک ملی پوش کلی صحبت درباره حضورش در جمع قرمزها مطرح شده است.

هر چند لیست بزرگسال پرسپولیس جای زیادی ندارد  اما پرسپولیس کنعانی زادگان را می خواهد.در این باره گفته شد مذاکراتی بین طرفین صورت گرفته اما این بازیکن اصرار به گنجاندن یک بند در قراردادش داشته و همین مانع از پیوستنش به جمع شاگردان کالدرون شده است.کنعانی زادگان که تمایل خود را برای حضور در پرسپولیس نشان داده درباره نحوه انتقال احتمالی اش از پرسپولیس به تیم های خارجی شروطی را دارد که مورد پذیرش مدیران پرسپولیس نیست.مدیران پرسپولیس به کنعانی زادگان فرصت محدودی را داده اند تا این بازیکن قرارداد خود را با پرسپولیس امضا کند و شروط باشگاه را بپذیرد. در غیر این صورت حضور این بازیکن برای مدت دو فصل در پرسپولیس منتفی است.البته او با تکذیب این خبر در استوری اینستاگرامش نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

کنعانی زادگان تاکید کرده هیچ شرطی برای پرسپولیسی شدن ندارد اما موضوع این است که پرسپولیس نیازی به مدافع میانی ندراد و البته در لیست بزرگسالش جای خالی دیده نمی شود.

3

captcha
تازه ها
بیشتر