فوتبال ایران / شناسه خبر: 100046 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 17:41
|
ترس از محبوبیت یا اعتراض به دلالی

دلیل جدایی عجیب میداودی از مسجدسلیمان

سمیرا شیرمردی/ میلاد میداودی و عباس عسگری کاپیتان‌های نفت مسجدسلیمان انگار دیگر جایی در تیم شهرشان ندارند. این 2 بازیکن در 2 فصل گذشته نقش مهمی در موفقیت نفت مسجدسلیمان داشتند و نه تنها کمک کردند زردپوشان MIS به لیگ برتر بیایند بلکه حتی تلاش زیادی انجام دادند تا تیم در لیگ برتر بماند. بدون شک حضور آنها و مخصوصا میلاد میداودی هم باعث شد هواداران زیادی به ورزشگاه بروند و نفت مسجدسلیمان را تشویق کنند چراکه مردم این شهر، میداودی را افتخار شهر خود می‌دانند و به او علاقه خاصی دارند.

فصل گذشته اگرچه میلاد میداودی در مقاطعی مصدوم بود و نتوانست بازی کند اما در بیرون زمین کمک زیادی به تیم کرد. مثلا اینکه چند بار بازیکنان به دلیل بی‌پولی و بدقولی مسئولان باشگاه تصمیم داشتند تمرینات تیم را تعطیل کنند اما میلاد میداودی مانع شد. مثلا یک بار که نزدیک تعطیلی 22 بهمن بود، بازیکنان در رختکن، تصمیم گرفتند تمرین نکنند و به خانه‌هایشان بروند اما میلاد میداودی با آنها جلسه گذاشت و از آنها خواست تمرین کنند تا بعد از تعطیلی 22 بهمن به باشگاه فرصت بدهند. البته بعد از آن تعطیلی و بازی که تیم انجام داد، خبری از پول نشد اما این بار میلاد میداودی با خواهش و تمنا از بازیکنان خواست به کار خودشان ادامه دهند.

زمانی که تیم داشت از تبریز برمی‌گشت خیلی از بازیکنان نمی‌خواست در مسجدسلیمان بمانند. حتی بازیکنانی مثل اسماعیل شریفات و محمد شادکام سوار خودروهای خود شدند تا آنجا را ترک کنند و در تمرین حضور پیدا نکنند اما میداودی تلاش کرد تا آنها به تمرین برگردند و کار را دنبال کنند. این تلاش‌های میلاد میداودی حالا نادیده گرفته شده و ظاهرا برخی مسئولان باشگاه، او را عامل به حاشیه رفتن تیم می‌دانند در حالی که شواهد و البته صحبت‌های بازیکنان نفت مسجدسلیمان- که تعدادی از آنها از او به خاطر اصرارهایش برای بازگشت به تمرین شاکی هستند- نشان می‌دهد میلاد میداودی با آن بازیکن همیشگی و پرحاشیه سال‌های قبل فاصله دارد و نه تنها حاشیه‌ای ایجاد نکرده بلکه اجازه نمی‌داد حاشیه‌ای به تیم وارد شود و یا به رسانه‌ها برسد تا نفت مسجدسلیمان با آرامش کارش را دنبال کند.

---

اتفاقا یک سری بازیکنان به خاطر اینکه میلاد میداودی اصرار داشت تیم با وجود بی‌‌پولی کارش را دنبال کند، فکر می‌کردند او پولش را گرفته و نگرانی بابت آن ندارد اما واقعا چنین نبود بلکه برخی اوقات هم ظاهرا از جیبش برای تیم خرج می‌کرد. مثلا زمانی که نفت مسجدسلیمان برای بازی با سپاهان به اصفهان رفته بود و در هتل زاگرس شاهین‌شهر اقامت داشت. در آن زمان، مسئول هتل به خاطر تسویه نشدن مبلغ، اجازه خروج تیم را نمی‌داد که میلاد میداودی و 2، 3 مسئول تیم دست به جیب شدند و پول روی هم گذاشتند تا با هتل تسویه کنند. این در حالی بود که هیچ‌کدام از مسئولان باشگاه جواب تلفن اعضای تیم را نمی‌دادند و کمکی در این زمینه نکردند.

اما مهمترین مساله در مورد اینکه باشگاه دوست نداشت میلاد میداودی در نفت مسجدسلیمان بماند، اعتراض‌های او به حضور یک سری بازیکن بی‌نام و نشان در تیم بود. گفته می‌شود 2 بازیکن به شکل عجیبی به لیست نفت مسجدسلیمان اضافه شدند که هیچ سابقه‌ای نداشتند. یکی از آنها برادر یک وکیل بود که با یکی از مسئولان باشگاه ارتباط دوستانه داشت و دیگری هم پسر یکی از دیگر از دوستان‌شان. حضور این بازیکنان در تیم حتی اعتراض فیروز کریمی را به دنبال داشت. به صورتی که ظاهرا کریمی در همان جلسه اول وقتی آنها را دید، نسبت به حضور آنها اعتراض کرد. حضور این 2 بازیکن باعث شد بازیکنان بومی تیم جایی در لیست نداشته باشند و به راحتی از لیست تیم کنار گذاشته شوند. بازیکنانی مثل مصطفی بابادی، دانیال حشمتی، آرمین جلیلی و... که جزو بازیکنان زیر 21 سال و زیر 23 سال بومی بودند.

از همه این‌ها که بگذریم، کنار گذاشته شدن میلاد میداودی و شاید عباس عسگری 2 کاپیتان فصل گذشته نفت مسجدسلیمان ظاهرا یک دلیل بزرگ داشت و آن هم محبوبیت آنها در میان مردم مسجدسلیمان بود. در واقع وقتی میداودی در شهر مسجدسلیمان قدم می‌زد، هواداران زیادی دور و برش را می‌گرفتند و از او می‌خواستند با آنها عکس بگیرد اما خیلی از مسئولان باشگاه نفت مسجدسلمیان را کسی نمی‌شناسد. همان‌هایی که عاشق مصاحبه و مشهور شدن هستند اما هنوز هم کمتر کسی آنها را در مسجدسلیمان می‌شناسد.

9

captcha
تازه ها
بیشتر