فوتبال ایران / شناسه خبر: 100043 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 16:22
|

یک نماینده مجلس حامی فدراسیون

در ماه‌هایی که مهدی تاج و فدراسیون فوتبال با مجلسی‌ها  مشکلاتی اساسی دارند بعد از مصاحبه اخیر ویلموتس و تعریف و تمجید او از امکانات تیمئ ملی، یکی از نمایندگان مجلس مصاحبه ای انجام داد و بشدت از فدراسیون تعریف کرد.به همین خاطر این مصاحبه در سایت فدراسیون فوتبال بازتاب پیدا کرد. غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در خبشی از این مصاحبه گفته است:« از فدراسیون فوتبال که در شرایط سخت اقتصادی همت کرده و به دنبال یک مربی خوب خارجی رفته است تا تیم ملی فوتبال بتواند به جایگاه واقعی خود برسد و فارق از آن، نمادی را از ایران ترسیم کند، تشکر و قدردانی می‌کنم. این امر نشان‌دهنده این است که رئیس و مسئولان فدراسیون فوتبال شخصیت‌هایی کشوردوست و وفادار به وطن بوده و تلاش کردند چهره واقعی به رویت میهمان خارجی برسانند. در واقع معتقدم مسئولان فدراسیون وفاداری به وطن را معنا کردند.»

ممبینی رئیس کمیته داوران

نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در بجنورد برگزار شد و بر این اساس هدایت الله ممبینی داور سابق فوتبال ایران به عنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال معرفی شد.همچنین در این نشست،صادق درودگر به عنوان رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال منصوب شد.پیش از این ممبینی به عنوان رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال و صادق درودگر در نقش عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ فعالیت می کرد.جالب اینکه سایت رسمی فدراسیون فوتبال این خبر را منتشر نکرده است.

نوشادی پوست داوران را کند

دوره توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران لیگ برتر فوتبال به مدرسی محمدصالح سوبخیدین از پنجم مردادماه به مدت چهار روز در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.برهمین اساس داوران تمرینات آمادگی جسمانی پیش از فصل خود را امروز (جمعه 14 تیرماه) از ساعت 9 صبح زیر نظر دکتر بهزاد نوشادی در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال برگزار کردند.

تکذیب شایعه جابجایی سهمیه

نشست اعضاى هیات رییسه فدراسیون فوتبال در بجنوردبرگزار ودرخصوص دستورجلسه وموضوعات مرتبط تصمیات لازم اتخاذ شد. ابراهیم شکورى گفت سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال با تکذیب شایعه بحث جابجایی امتیاز تیم خونه به خونه به خراسان گفت:«برخلاف بعضى مسائل مطرح شده، سفررییس واعضاى هیات رییسه به خراسان شمالی ارتباطى به موضوعات دیگر نداشته وشایعات مطرح شده در این خصوص به هیچوجه صحت ندارد. در واقع دوجلسه مشترک با استاندار نیز در خصوص مسائل و موضوعات دیگرى بوده است. فدراسیون فوتبال در انتقال و جا به جایى باشگاهها هیچ دخالتى نداشته و شایعات مطرح شده در این خصوص به هیچ وجه صحت ندارد.»

دوره دانش افزایی داوران در شهرکرد

مراسم اختتامیه دوره آکادمی داوران فوتبال بعدازظهر در شهرکرد برگزار شد.لازم به توضیح است، این دوره از روز سه شنبه 11 تیرماه آغار شده بود که آموزش، استعدادیابی، ارزیابی، ارتقای مهارت از لحاظ علمی، آمادگی جسمانی و اخلاقی و رفتاری از اهداف برگزاری این دوره بود.این دوره به صورت آکادمیک و به صورت آموزش از راه دور به مدت سه سال ادامه خواهد داشت و هر سال دو نفر برتر برای شرکت در دوره آکادمی داوران جوان کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی اعزام می‌شوند. همچنین در پایان این دوره، گواهی حضور به شرکت کنندگان ارائه شد.

مصوبه تجهیز ورزشگاه ها

سومین مصوبه ای که در جلسه اخیر هیات رئیسه  فدراسیون فوتبال مصدوب شد درخصوص مسابقات لیگ بود.براساس تصمیم هیات رییسه تمامى باشگاه‌ها موظف به ایجاد شرایط و زیرساخت‌هاى مناسب براى برگزارى مسابقات و تجهیز ورزشگاه هستند.درصورتى که شرایط لازم براساس استانداردها خصوصا برای تسهیل حضورتماشاگران و بلیت فروشى الکترونیکى فراهم نشود تیم میزبان بایدبازى هاى خانگى خودش را در ورزشگاه دیگرى برگزار کند.

رفعتی مصاحبه نمی کند

در شرایطی که داود رفعتی رئیس دپارتمان داوری مدام با راسنه ها مصاحبه می کرد حال در تقاضای خبرگزاری فارس برای مکصاحبه گفته باید ایتدا از علوی مسوول روابط عمومی فدراسیون اجازه بگیرند.ظاهرا او از انتخاب ممبینی به عنوان رئیس کمیته داوران شاکی است  و درباره هر مساله از جمله VAR  گفته رسانه ها ابتدای باید با علوی هماهنگ کنند.

3-670

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر