فوتبال ایران / شناسه خبر: 100041 / تاریخ انتشار : 1398/4/14 15:38
|

امید از فردا در تمرین

نشریه «الرایه» قطر خبر داد که 3 لژیونر الاهلی یعنی امید ابراهیمی، دی یونگ و نبیل الزهر فردا(شنبه) به تمرینات گروهی الاهلی ملحق می شوند.ابراهیمی از فصل گذشته برای الاهلی بازی می کند و در طول یک سال حضورش در این تیم قطری به یکی از مهره های کلیدی این تیم تبدیل شده است.

فرمالن زوج گنجی؟

نشریه «الرایه» قطر خبر داد باشگاه العربی به دنبال جذب توماس فرمایلن، مدافع بلژیکی بارسلونا است تا خط دفاع اش را تقویت کند.فرمایلن فصل گذشته به صورت قرصی از بارسلونا به رم منتقل شد.البته العربی تنها مشتری این مدافع 33 ساله نیست و باشگاه های چینی و آمریکا به دنبال این مدافع هستند.مرتضی پورعلی گنجی،عضو باشگاه العربی است و در صورت انتقال فرمایلن به این تیم قطری در خط دفاع زوج او می شود.

غیبت حسینی در تمرین

سایت «dha» ترکیه خبر داد مجید حسینی، مدافع ملی پوش ایرانی ترابزون اسپور در تمرینات گروهی تیم حضور نداشت و به صورت انفرادی در سالن ورزشی تمریناتش را انجام داد.ترابزون اسپور وحید امیری دیگر بازیکن ملی پوش کشورمان را در فصل گذشته در ترکیبش داشت ولی بنا به گزارش رسانه‌های ترکیه امیری از این تیم جدا می شود.

سردار در رونمایی پیراهن

تیم فوتبال زنیت روسیه قهرمانی لیگ روسیه رسما از پیراهن خود در فصل آینده رونمایی کرد که در مراسم معرفی این پیراهن سردار آزمون برترین گلزن این تیم حضور داشت.آزمون در رقابت‌های فصل گذشته در رده دوم برترین گلزنان لیگ روسیه قرار گرفت و نقشی مهم و تاثیرگذار در بردهای تیمش داشت.

خروج میلاد از برنامه زنیت

به نقل از سایت اسپورتس روسیه، تیم زنیت سن‌پترزبورگ با تیم هامبورگ آلمان برای انتقال داگلاس سانتوس، مدافع 25 ساله برزیلی به توافق رسید. این مدافع 25 ساله برای تقویت خط دفاعی زنیت سن‌پترزبورگ با عقد قرارداد 5 ساله‌ای به خدمت گرفته شد.بر اساس این گزارش، زنیت سن‌پترزبورگ میلاد محمدی و 2 بازیکن روسی را نیز برای تقویت جناح چپ دفاعی خود در نظر گرفته بود که در نهایت مدافع برزیلی تیم هامبورگ را جذب کرد. داگلاس سانتوس سابقه بازی در تیم‌های اودینزه ایتالیا و گرانادای اسپانیا را نیز دارد.

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر