ورزش جهان / شناسه خبر: 100032 / تاریخ انتشار : 1398/4/13 02:06
|

دو مشتری جدی پوگبا: یووه با دیبالا و رئال با بیل

دو باشگاه یوونتوس و رئال مادرید با پیشنهاد دادن ستاره‌های خود به منچستریونایتد در تلاشند تا سران این باشگاه را برای فروش هافبک فرانسوی این تیم راضی کنند.

دو مشتری جدی پوگبا: یووه با دیبالا و رئال با بیل

نشریه گاتزتادلواسپورت مدعی شده که باشگاه یوونتوس برای خرید پل پوگبا از منچستریونایتد، قصد دارد پائولو دیبالا را به این تیم بدهد اما شیاطین سرخ همچنان تأکید دارد که به رقمی زیر 150 میلیون یورو برای فروش هافبک فرانسوی‌شان رضایت نمی‌دهد.

طبق اعلام این نشریه، یوونتوس همچنان با مینو رایولا، مدیربرنامه‌های پوگبا در تماس است تا طرفین راهی برای رسیدن به توافق پیدا کنند.

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس آماده است برای پس گرفتن پوگبا، پائولو دیبالا به علاوه 60 تا 70 میلیون یورو به منچستریونایتد بپردازد اما ظاهراً اد وودوارد، مدیر اجرایی من‌یونایتد به هیچ چیزی جز دریافت 150 میلیون یورو رضایت نمی‌دهد. این در حالیست که در فصول گذشته اعلام شد منچستریونایتد یکی از مشتریان دیبالا است.

از سوی دیگر مارکا نیز از تمایل رئال برای واگذار کردن گرت بیل به یونایتد در ازای خرید پوگبا خبر داد. مشکل اصلی رئالی‌ها نیز این است که بیل حاضر به جدایی نیست و از سوی دیگر مدیران باشگاه انگلیسی نیز تمایل چندانی به خرید ستاره ولزی افول کرده و دائما مصدوم رئال ندارند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر