ورزش جهان / شناسه خبر: 100026 / تاریخ انتشار : 1398/4/12 21:08
|

دخیا پردرآمدترین گلر جهان می‌شود

امروز بی بی سی ادعا کرد که سران یونایتد پیشرفت های خوبی در مذاکره با دخیا داشته اند و گویا آخرین پیشنهاد آنها توانسته گلر اسپانیایی را به تمدید راضی کند.

دخیا پردرآمدترین گلر جهان می‌شود

وضعیت داوید دخیا در منچستریونایتد همچنان مبهم است. منچستریونایتد چندی پیش به صورت خودکار قرارداد دروازه بان اسپانیایی را یک فصل دیگر تمدید کرد و اگر نتواند در یک سال پیش رو او را به تمدید متقاعد کند، ریسک این وجود دارد که دخیا به عنوان بازیکن آزاد از این باشگاه جدا شود.

در همین رابطه امروز بی بی سی ادعا کرد که سران یونایتد پیشرفت های خوبی در مذاکره با دخیا داشته اند و گویا آخرین پیشنهاد آنها توانسته گلر اسپانیایی را به تمدید راضی کند.

اگر دخیا تن به تمدید قرارداد دهد، دستمزدی بالاتر از هر دروازه بان دیگری در دنیا دریافت خواهد کرد؛ با این حال همچنان الکسیس سانچس با 390 هزار پوند در هفته، نفر شماره یک شیاطین سرخ از حیث دستمزد باقی خواهد ماند. 

اوله گنار سولشر، سرمربی یونایتد به سران باشگاه اعلام کرده است که تمدید با دخیا نقشی اساسی در پروژه بازسازی تیم دارد و اینکه تحت هر شرایطی دخیا را به ماندن برای سال های بیشتر متقاعد کنند.

دخیا سال 2015 تا آستانه پیوستن به رئال پیش رفته بود اما به دلیل مشکلات اداری در آخرین ساعات انتقال او منتفی شد. او در 5 سال گذشته 4 بار عنوان بهترین بازیکن فصل از نگاه هواداران را کسب کرده است و با اینکه فصل گذشته فصل خوبی برای او نبود اما همچنان مورد اعتماد هواداران و هم تیمی هایش قرار دارد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر