ورزش جهان / شناسه خبر: 100024 / تاریخ انتشار : 1398/4/12 20:33
|
کوپا آمه‌ریکای 2019

عصبانیت مسی پس از باخت به برزیل: داوری مزخرف بود

این شکل داوری کردن در طول مسابقه بارها و بارها تکرار شد. به محض اینکه برخوردی اتفاق می‌افتاد به سود برزیل سوت زده می‌شد و این داوری مزخرف باعث شد حواس ما از بازی پرت شود.

عصبانیت مسی پس از باخت به برزیل: داوری مزخرف بود

بعد از آنکه برزیل موفق شد در اولین بازی مرحله نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا 2019 لیونل مسی و یارانش را با نتیجه 2 بر صفر شکست داده و از دور رقابتها حذف کند، ستاره بزرگ آلبی‌سلسته در پایان بازی درحالیکه به شدت عصبانی به نظر می‌رسید برای توصیف داوری مسابقه از صفت مزخرف استفاده کرد و داور بازی را به جانبداری از برزیلی‌ها متهم کرد.

مسی از مصاحبه بعد از بازی خود برای انتقاد از تصمیم داور برای پنالتی اعلام نکردن خطایی که کمی قبل از گل فیرمینو در دقیقه 71 روی سرخیو آگرو انجام شده بود، استفاده کرد.

او به خبرنگاران گفت: آنها از ما بهتر نبودند. برزیلی‌ها خیلی زود به گل رسیدند و گل دوم‌شان هم بعد از آن زده شد که پنالتی‌ای که روی آگرو مرتکب شده بودند را به نفع ما نگرفتند. داور مسابقه تا قبل از آن خیلی مزخرف داوری کرده بود و تا جایی که توانسته بود به همه کارت زرد داده بود ولی در آن صحنه حتی به خودشان زحمت بررسی VAR را ندادند. واقعا خیلی جالب است.

مسی در ادامه گفت: این شکل داوری کردن در طول مسابقه بارها و بارها تکرار شد. به محض اینکه برخوردی اتفاق می‌افتاد به سود برزیل سوت زده می‌شد و این داوری مزخرف باعث شد حواس ما از بازی پرت شود.

کاپیتان آلبی سلسته در ادامه گفت: ما هیچ بهانه‌ای برای شکست نداریم ولی باید این بازی بررسی و تحلیل شود. امیدوارم کانمبول، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی در این باره کاری انجام بدهد. به نظر من، ما امروز خیلی خوب بازی کردیم. تلاش زیادی به خرج دادیم و برزیلی‌ها نسبت به ما برتری نداشتند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر