ورزش جهان / شناسه خبر: 100010 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 21:11
|

رابیو: بوفون گفت به یووه بروم

بوفون در آمدن من به یوونتوس نقش بسیار مهمی داشت. او به من درباره این باشگاه نکات جالب فراوانی گفت.

رابیو: بوفون گفت به یووه بروم

آدرین رابیو امروز اولین نشست خبری خود را پس از عقد قرارداد با یوونتوس انجام داد و در آن فاش کرد که یکی از اسطوره‌‌های باشگاه او را متقاعد کرده که به بانوی پیر ملحق شود.

رابیو که پس از پایان قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن به عنوان بازیکن آزاد به بیانکونری ملحق شده است، گفت: من و باشگاه در گذشته هم چندین بار با یکدیگر تماس داشتیم اما آن موقع من در مقطع متفاوتی از دوران بازیگری‌ام بودم. الان اما به نظرم زمان مناسبی برای پیوستن به یوونتوس بود و به همین دلیل هم اینجا هستم. بایداعتراف کنم که فصل گذشته من درباره یوونتوس خیلی با جیجی بوفون صحبت کردم. ما فرصت‌های زیادی برای صحبت با یکدیگر داشتیم و او به من توصیه‌های فراوانی کرد. ما درباره یوونتوس خیلی با هم حرف می‌زدیم چون او این تیم را بسیار خوب می‌شناسند.

بازیکن 24 ساله یووه افزود: مسلماً بوفون بهترین کسی بود که من می‌توانستم درباره یوونتوس با او مشورت کنم. نظرات او برای من خیلی مهم بود چون او کسی است که من در کنارش فصل فوق‌العاده‌ای داشتم ضمن اینکه او یکی از دوستان من هم هست. پس بوفون در آمدن من به یوونتوس نقش بسیار مهمی داشت. او به من درباره یوونتوس نکات جالب فراوانی گفت و توصیه کرد که اگر می‌خواهم از آن چیزی که هستم بالاتر بروم، یوونتوس بسترش را برایم فراهم می‌کند. قطعاً یوونتوس نسبت به سایر باشگاه‌ها ارزشی مضاعف داشت و به همین دلیل من توصیه بوفون را جدی گرفتم. من اغلب اوقات به توصیه‌های بوفون گوش می‌کنم چون واقعاً آدم پخته‌ای است. او بود که باعث شد من با دقت و منطقی درباره پیشنهاد یوونتوس فکر کنم.

رابیو افزود: من هفت سال به عنوان بازیکنی حرفه‌ای در پاری‌سن‌ژرمن بازی کردم و این اولین باری است که تصمیم می‌گیرم در لیگی متفاوت بازی کنم. انگیزه‌ام اما مانند قبل کسب قهرمانی است. می‌خواهم با یووه قهرمان سری A شوم و به این تیم برای پیشبرد اهدافش کمک کنم. هنوز با ساری فرصت ملاقات یا صحبت نداشته‌ام اما تا الان با هر کسی که در این باشگاه ملاقات کرده‌ام، احساس مثبتی به من منتقل کرده است. پست مورد علاقه‌‌ام؟

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر