فوتبال ایران / شناسه خبر: 100004 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 18:30
|

رقابت های فوتبال نوجوانان کافا از دوم تا یازده مرداد به میزبانی تاجیکستان برگزار خواهد شد که هم تیم نوجوانان ایران در این تورنمنت شرکت خواهد کرد هم فدراسیون فوتبال نمایندگانی در این سابقات خواهد داشت.

محمدرضا مهدوی مربی تیم نوجوانان درباره آخرین وضعیت این تیم گفت:« خوشبختانه شرایط تیم بسیار خوب است و از این بابت خیلی خوشحالم. بازیکنان از بین 800 الی 1000 بازیکن انتخاب شدند و اکنون از نظر بدنی در حال کار بیشتری روی بازیکنان هستیم . تورنمنت چین را هم در پیش داریم که به نوعی توفیق اجباری و خارج از برنامه‌های از پیش تعیین شده ما بود و بی تردید بسیار سودمند خواهد بود. در واقع تنها روی تورنمنت دوستانه کافا متمرکز شده بودیم که به چین هم دعوت شدیم و با اینکه کمی زود موقع است ، اما برای بازیکنان مفید است. ضمن اینکه برای تورنمنت کافا هم وقت بیستری خواهیم داشت و با تمرینات بیشتر و پختگی بیشتری در کافا حاضر خواهیم شد.»

تمرینات تیم نوجانان در اردوی جدیدی حدود یک هفته قبل شروع شده  است.جالب اینکه تعدادی ازمسوولان فدراسیون فوتبال با حضور در تمرین عصر دوشنبه این تیم ضمن عرض خسته نباشید به اعضای تیم نوجوانان ، جشن تولدی را با حضور بازیکنان و سایر اعضای کادرفنی این تیم برای حسین عبدی سرمربی تیم برگزار کردند و در پایان نیز حاضران عکسی به یادگار گرفتند.

گفتنی است مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی فوتبال زیر ۱۶ سال آسیا اواخر شهریور سال جاری برگزار خواهد شد.

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر