فوتبال ایران / شناسه خبر: 84690 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 16:46
|

گرشاسبی به بازیکنان وعده داد / پاداش ویژه‌ای در راه است

گرشاسبی در واقع این پیام را به بازیکنان داد که حواسم به مشکلات مالی‌تان هست و گمان نکنید که این موضوع را فراموش کرده ام.

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی متعدد، تا کنون حتی نتوانسته مبلغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی را به طور تمام و کمال پرداخت کند، چه برسد به اینکه بخواهد به فکر پاداش بردهای تیم باشد. پرسپولیس تا پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر موفق به کسب دو پیروزی و سه تساوی شده است تا با کسب 9 امتیاز در رقابت با تیم‌های صدر جدولی قرار داشته باشد. تا کنون اما پاداش هیچ یک از بردهای‌شان را نگرفته‌اند. موضوعی که حداقل در آستانه بازی با نساجی می‌توانست در روحیه بازیکنان تأثیرگذار باشد.

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه این نقص را جبران کند و زمینه‌ای بچیند تا این مشکلات مالی روی عملکرد فنی بازیکنان تأثیری نگذارد، در دیداری که با بازیکنان تیم داشت، به آن‌ها وعده داد که در صورت برد الدحیل در بازی برگشت در تهران پاداش ویژه‌ای برای‌شان در نظر گرفته شود.

گرشاسبی در واقع این پیام را به بازیکنان داد که حواسم به مشکلات مالی‌تان هست و گمان نکنید که این موضوع را فراموش کرده ام. مبلغ این پاداش اعلام نشده اما مدیرعامل سرخپوشان به بازیکنان این تیم اعلام کرده که مبلغ مذکور ویژه و چشمگیر خواهد بود.

 

2 – 180

captcha
تازه ها
بیشتر