فوتبال ایران / شناسه خبر: 84649 / تاریخ انتشار : 1397/6/21 15:12
|

همامی دنبال حکم توقیف اموال پرسپولیس

همامی پرسپولیس را تهدید کرده که اگر تا یکی دو روز دیگر پولش را ندهد، به مراجع بالاتر شکایت خواهد برد.

ایران ورزشی آنلاین / عصبانی‌ترین طلبکار پرسپولیس، مسعود همامی است که گفته بود حتی یک ریال از طلب 780 میلیونی‌اش را نخواهد بخشید و حالا دوباره باشگاه را تهدید کرده که تنها یکی دو روز دیگر منتظر تسویه حساب می‌ماند. این تهدید وقتی جدی‌تر می‌شود که او از شکایت به مراجع بالاتر خبر می‌دهد: «چون دلم نمی‌خواهد پرسپولیس و فوتبال ایران ضربه بخورند، یکی دو روز دیگر هم صبر می‌کنم اما اگر مشکلم حل نشود، به مراجع بالاتر شکایت خواهم کرد. مقدمات این کار را هم انجام داده‌ام.»

همامی از کمیته انضباطی و استیناف حکم گرفته و ای‌اف‌سی را هم در جریان مشکلش قرار داده. پس تهدید او به شکایت در مراجع بالاتر را می‌توانیم توقیف اموال باشگاه تلقی کنیم. مثل همان کاری که علیرضا بیرانوند با باشگاه نفت تهران انجام داد و برای توقیف اموالش حکم گرفت. همه می‌دانیم که چون فیفا به مسائل داخلی فدراسیون‌ها ورود نمی‌کند، هیچکدام از طلبکاران ایرانی پرسپولیس و دیگر باشگاه‌ها به آنجا نرفته‌اند.

پس منظور دروازه‌بان پیشین پرسپولیس از مراجع بالاتر، نمی‌تواند فیفا یا دادگاه عالی ورزش باشد اما زیاد پیش آمده که طلبکاران با حکم دادگاه، اموال باشگاهی را توقیف کنند. خودِ پرسپولیس هم تجربه‌اش را دارد چرا که همین چند هفته پیش دو تا از اتومبیل‌های این باشگاه را به خاطر بدهی به یک شرکت هواپیمایی که از دوره‌ی مدیریت نژادفلاح به یادگار مانده بود، توقیف کردند.

به نظر می‌رسد همامی هم چنین راهی را برای انتقام از پرسپولیس برگزیده. هر چند در حرف‌هایش به محرومیت این باشگاه هم اشاره کرده: «ای‌اف‌سی دنبال این نیست که ببیند پرسپولیس با 8 نفر تسویه کرده و با دو نفر تسویه نکرده. آن‌ها قانون را اجرا می‌کنند و مطمئن باشید پرسپولیس اگر پول من را ندهد، محرومش می‌کنم و با شکایت به مراجع بالاتر پولم را می‌گیرم. هواداران نمی‌دانند که من به خاطر پرسپولیس از جیبم پول دادم. وقتی می‌خواستم به پرسپولیس بیایم، طاهری به درخشان گفت بگویید خودش رضایتنامه بگیرد، ما بعدا پولش را می‌دهیم اما این کار را نکردند. الان هم به نظرم باشگاه نمی‌خواهد مشکل را حل کند چون آخرین بار که آقای خمارلو تماس گرفت و گفت تخفیف بده تا آقای گرشاسبی چک را بنویسد، من باز هم تخفیف دادم اما هیچ کاری نکردند.»

2 – 350

captcha
تازه ها
بیشتر