ورزش ایران / شناسه خبر: 84571 / تاریخ انتشار : 1397/6/20 15:41
|

با مخالفت شورای برون مرزی / تیم‌های کشتی پیشکسوتان به مسابقات جهانی نمی روند

بعد از لغو چندین سفر از تیم های ورزشی مختلف حالا خبر می رسد که شورای برون مرزی با اعزام تیم های پیشکسوتان کشتی هم مخالفت کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان به دلیل مخالفت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان به رقابت‌های جهانی مقدونیه و روسیه اعزام نمی‌شوند.

پیرو تصمیم شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در خصوص اعزام نشدن تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان به مسابقات جهانی مقدونیه و روسیه، امکان اعزام تیم‌های مذکور، با توجه به ضوابط و مقررات موضوعه از سوی فدراسیون کشتی مقدور نیست.

تمام کشتی‌گیران پیشکسوتی که جهت تامین هزینه‌های اعزام، مبالغی را به صندوق امانات فدراسیون کشتی به امانت گذاشته بودند، می‌توانند با مراجعه حضوری و یا درخواست کتبی هیات کشتی استان ذیربط (پرداخت به شماره حساب) مبالغ امانتی خود را دریافت کنند.

بر این اساس فدراسیون کشتی مانع حضور 18 کشتی‌گیر پیشکسوت آزادکار  و 11 کشتی‌گیر پیشکسوت فرنگی‌کار کشور که در زمان مقرر، در سیستم پذیرش اتحادیه  جهانی کشتی (آتنا)، ثبت نام کرده و علاقمند هستند بصورت شخصی موضوع حضور خود را در مسابقات جهانی پیگیری کنند، نیست.

با توجه به اینکه ثبت نام در سیستم آتنا، هزینه‌های اقامت، پذیرش و سایر هزینه‌های مترتب بر شرکت در مسابقات جهانی فوق الذکر برای کشتی‌گیران ذیربط ازسوی فدراسیون‌های کشتی مقدونیه و روسیه به حساب فدراسیون ایران منظور خواهد شد، کشتی‌گیرانی که علاقمند به حضور شخصی در مسابقات مذکور هستند، حداکثر باید تا 24 شهریور به صورت رسمی اعلام آمادگی خود را به فدراسیون کشتی ایران ارائه کنند. بدیهی است اسامی نفراتی که تا تاریخ یاد شده آمادگی خود را اعلام نکنند، از سیستم آتنا حذف شده و دیگر امکان حضور شخصی آنها در مسابقات فوق الذکر میسر نیست.

5

captcha
تازه ها
بیشتر