ورزش ایران / شناسه خبر: 84490 / تاریخ انتشار : 1397/6/19 16:33
|

نوبت به وزنه‌برداری رسید/ اعزام به مسابقات جهانی دانشجویان لغو شد

بعد از لغو هفت اعزام تیم ملی کشتی حالا نوبت به فدراسِیون وزنه برداری رسیده تا در اعزام تیم به مسابقات دانشجویان جهان دچار مشکل شود. این تیم به دلیل افزایش هزینه‌ها قید این مسابقات را زد.

ایران ورزشی آنلاین / اعزام وزنه برداران به مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان لغو شدسجاد انوشیروانی پس از اینکه به عنوان مسئول انجمن وزنه برداری فدراسیون ورزش های دانشگاهی انتخاب شد، قراربود با تشکیل تیمی در قهرمانی دانشجویان جهان که در لهستان برگزار می شود، شرکت کند. در این راستا حتی مسابقات قهرمانی دانشجویان ایران هم برگزار شد اما در نهایت این اعزام لغو شد.

 انوشیروانی با اشاره به لغو این اعزام گفت:« ما نفرات را هم مشخص کرده بودیم و اسامی 8 وزنه بردار و 4 همراه را هم به شورای برون مرزی داده بودیم و حتی اسپانسر هم گرفتیم که قرار شد هزینه‌های این اعزام را تامین کند. فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی هم انصافا همکاری کرد اما زمانی که قیمت ارز افزایش پیدا کرد، متاسفانه برای اعزام به مشکل برخوردیم.»

 او ادامه داد:« اسپانسر ما پیش از افزایش قیمت ارز، مبلغی را تقبل کرده بود که برای اعزام تیم پرداخت کند و حتی پس از افزایش قیمت ارز هم در نظر داشت همان مبلغ را پرداخت کند اما مسئله این بود که ما با آن مبلغ نصف تیم را هم نمی توانستیم اعزام کنیم و اسپانسر ما هم نمی توانست بیشتر از آن مبلغ را پرداخت کند. از این رو برای اعزام به مشکل بر خوردیم و در نهایت اعزام تیم به مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان لغو شد.»

4/360

captcha
تازه ها
بیشتر