ورزش جهان / شناسه خبر: 84407 / تاریخ انتشار : 1397/6/18 17:25
|

ایران ورزشی آنلاین / سرمربی هلند پیش از جدال امشب برابر فرانسه، آبی‌ها را تیمی بزرگ و مدعی خواند که با شایستگی قهرمان جام جهانی شده است.

هلند بعد از ناکامی در رسیدن به جام جهانی چند روز پیش توانست در دیداری دوستانه برابر پرو به برتری برسد. نارنجی‌ها امشب در لیگ ملت‌های اروپا باید به مصاف فرانسه، قهرمان جهان بروند؛ دیداری که می‌تواند عیار تیم رونالدو کومان را مشخص کند.

رونالدو کومان سرمربی هلند درباره بازی با فرانسه گفت: «فرانسه تیم خوب و باکیفیتی است و با شایستگی در جام جهانی توانست به عنوان قهرمانی دست یابد. با این حال این نتیجه مربوط به گذشته است. باید خودمان را برابر قهرمان جهان محک بزنیم و نتیجه بگیریم. می‌خواهم تیمم را برای ارائه یک بازی خوب و کامل به زمین بفرستم تا نشان دهیم چیزی از حریف کم نداریم.»

سرمربی هلند اضافه کرد: «برابر تیم‌های باکیفیتی چون فرانسه نباید اشتباه کنید چون ممکن است همان اشتباه منجر به از دست رفتن نتیجه بازی شود. باید بهترین بازی خودمان را ارئه دهیم.»

در بازی دوستانه هلند برابر پرو وسلی اسنایدر از تیم ملی خداحافظی کرد. در همین رابطه کومان گفت: «البته که نسل بازیکنانی چون روبین فان‌پرسی، آرین روبن و وسلی اسنایدر برای فوتبال ما فوق‌العاده بود و الان بازیکنان جدیدی به تیم ملی هلند اضافه شدند که با گذشته فرق دارند و باید بتوانیم این فاصله موجود را کم کنیم.»

فرانسه و هلند به همراه آلمان در گروه یک لیگ A ملت‌های اروپا حضور دارند. در بازی اول این گروه فرانسه و آلمان در مونیخ به تساوی بدون گل رسیدند. بازی امشب در ورزشگاه استاد دو فرانس پاریس برگزار می‌شود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر